Yeni Orduspor, yol haritasını belirleyecek

Yeni Orduspor, yol haritasını belirleyecek
Bu içerik 0 kez okundu.

Yeni Orduspor'da yeni yönetim çalışmalara devam ederken, kulübün yol haritasını belirlemesi için Pazartesi günü Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile görüşeceği belirtildi.

 

Kulüpten yapılan açıklamada, 1 milyon lira borcun olduğu ve kasada da tek kuruşun olmadığı kaydedilirken, kapanmayla karşı karşıya kalan bir kulübü aldıklarının altını çizdiler.

"İddialar doğru değil"

Yeni Orduspor yönetiminin hiç kimsenin ortaya çıkardığı bir yönetim olmadığını aktaran Mor Beyaz Siyahlı kulübün yönetim kurulu, şu açıklamalarda bulundu; "

10.08.2019 Cumartesi günü yapılan ve kongrede aday çıkmadığı takdirde kapısına kilit vurulacağı açıklanarak kapanmayla karşı karşıya kalan Yeni Orduspor kongresinde en azından kapanma sürecini uzatmak ve yeni bir oluşumun ortaya çıkması için kendisini Ordu sporuna adamış 10-15 arkadaşımızla taşın altına sadece ellerimizi değil yüreğimizi koyarak göreve talip olduk. Önce şunu açıklılıkla belirteyim ki bu yönetim birilerinin sporseverleri yanlış bilgilendiren iddiaları gibi hiç kimsenin ortaya çıkardığı bir yönetim değildir. Buradan çok açık ve net söylüyorum ki, bu kulüp kongre sonrası ortaya çıkan tabloda görüldüğü gibi kapatılmak için hazırlıkları yapılmış teknik heyeti ve futbolcuları olmayan sadece anlaşmaları devam eden 4 futbolcusu ile kasasında 5 kuruşu olmayan 1 milyon lira borcu bulunan kulüp çalışanlarına Bayram harçlığı dahi dağıtılmayan ve son maaşları ödenmeyen doğalgaz ve elektrik borcu bulunan alacakları nedeniyle 4-5 futbolcusunun kulübü icraya veren bir kulübü almak birilerinin adamı olmak mıdır?

"1 Eylül'de sahadayız"

Sevgili sporseverler bu yönetim kapanma ile karşı karşıya kalan bir takımı almak ve liglerin başlamasına 15 gün gibi kısa bir süre kalmasına rağmen Teknik heyet ve futbolcuları belirleyerek 1 Eylül 2019 Pazar günü 19 Eylül stadyumunda oynayacağımız Aksarayspor karşılaşmasına hazırlamak için gece gündüz özveri ile çalışmaktadır. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile Perşembe günü yapacağımızı açıkladığımız görüşme Başkan Güler’in İstanbul’da toplantıları olması nedeniyle Pazartesi gününe ertelenmiştir. Bu görüşme sonrası biz Yeni Orduspor yönetimi olarak yol haritamızı belirleyeceğiz ve söz verdiğimiz gibi 1 Eylül 2019 Pazar günü takımımızı Aksarayspor karşısına çıkaracağız."

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!