istanbul escort

VALİ'DEN SPOR DOLU ZİYARETLER!

VALİ'DEN SPOR DOLU ZİYARETLER!
Bu içerik 0 kez okundu.

Vali Seddar Yavuz, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Ordu Şubesi ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesini ziyaret etti. 

İlk ziyaretini Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF)’na yapan Vali Seddar Yavuz’u, burada ASKF Başkanı Mustafa Kılıç ile yöneticiler karşıladı.

"Önemli sporcularımız var"

Vali Yavuz, “Ordu insanı fiziksel özellikleri bakımından spora yatkın.  Önemli sporcularımız var. Geçmişte yetişmiş bugün önemli şampiyonluklar elde etmiş gençlerimiz var. Sporu, sadece insanları profesyonel veya amatör düzeyde yarışacak boyutta değil, insanların sağlığına, bireysel kişisel gelişimine katkı sunacak alan olarak görüyoruz. Amaç sporun içinde olmak. Emekleriniz dolayısıyla hepinizi kutluyor teşekkür ediyorum” dedi.

İkinci ziyaretini Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Ordu Şubesine gerçekleştiren Vali Seddar Yavuz, burada Şube Başkanı Turgut Kır ve yöneticiler tarafından karşılandı.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Ordu Şube Başkanı Turgut Kır, Vali Seddar Yavuz’a ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. 

Vali Seddar Yavuz’un son ziyaretini ise, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği(TFFHGD) Ordu Şubesine gerçekleştirdi.

"Spora yatkın bir şehir"

Ordu’nun son zamanlarda her alanda gelişme gösterdiğini belirten Vali Yavuz, “Hem amatör spor kulüpleri, hem profesyonel spor branşlarında, hem de hakem ve gözlemci anlamında da iyi bir yerde olmamız gerekiyor. Ordu, her alanda son dönemde büyük bir gelişim gösteriyor. Tabi bu Türkiye’nin gelişimiyle de paralel bir gelişme. Türkiye gerçekten adata sessiz ve büyük bir devrim gerçekleştiriyor. Tesisleşme anlamında da bu böyle. Yeni stadyum büyük ölçüde tamamlandı. Çok küçük eksikleri kaldı. İkmal inşaatı yapılacak. Dolayısıyla yeni bir büyük kapalı spor salonu gündemimizde inşallah onu da yapmayı planlıyoruz. Bunun dışında Karşıyaka Spor Tesisleri gibi spor tesislerini hayata geçiriyoruz. Diğer taraftan ilçelerde yine spor salonlarını yapıyoruz. Bizim gençliğimizin yaşadığı Türkiye ile bugünkü Türkiye’yi kıyaslamak yan yana koymak bile imkânsız. Bu anlamda da Ordu’nun daha iyi bir potansiyeli var. Bunu açıkça söylememiz gerekiyor. Spora yatkın bir şehir, sporu seven bir şehir. Doğrusu ben genetik olarak da buna elverişli olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Ziyarette, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şube Başkanı Mehmet Şengül tarafından Vali Seddar Yavuz’a, hakem forması hediye edildi.

Vali Seddar Yavuz'un spor camiasına yaptığı ziyaretlere, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç de eşlik etti.

Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!