Ünye 3.Ligi istiyor

Ünye 3.Ligi istiyor
Bu içerik 0 kez okundu.

Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Hamza Alp, "Amacımız Ünye 1957 Spor’u 3. Lige çıkarmak, şampiyon yapmak. Bunu yaparken de emin adımlarla ilerlememiz gerekiyor" dedi.

 

Ünye 1957 Spor Kongresinin ardından göreve geldikleri ilk günden itibaren transfer çalışmalarına başladıklarını aktaran Alp, "Ünye 1957 Spor’da bir ay önce kongre oldu ve görevi devraldık. Görevi devraldığımızdan itibaren de ilk defa bal Ligi’nde transferleri açıklayan bir kulüp olduk. Son günlerde ‘Ünye 1957 Spor’da transferlerde durum ne’ diyen arkadaşlar var. Yönetimimizin almış olduğu bir karar var. Hocamız, as başkanımız ve ben olmak üzere transfer kongresindeyiz. Transferleri ince eleyip sık dokuyoruz." diye konuştu.

Altyapıyı Metin Tamtürk'e emanet edeceğini söyleyen Başkan Alp, "Metin Tamtürk hocamızla gelecek ile alakalı güzel düşüncelerimiz var." şeklinde konuştu.

1 Ağustos’ta takımın toplanacağını açıklayan Başkan Alp, sezon öncesi kamp için ise Erzurum’u tercih ettiklerini belirtti. Takım 16-30 Ağustos tarihleri arasında Erzurum’da kamp yapacak.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAKEM FACİASI!
HAKEM FACİASI!
"SIRA PLAY-OFF FİNALİNDE"