"Ucu açık zaman veriyorlar"

Bu içerik 0 kez okundu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor'da futbolcular, yeni yönetimin söz vermesine karşın maaşları ve primleri ödemediği için bir deklarasyon yayınlayarak, verilen sözlerin bir an önce yerine getirilmesini istediler.

Altınordu Belediyespor futbolcuları daha fazla dayanamadı:

"VERDİĞİNİZ SÖZÜ TUTUN"

Altınordu Belediyespor futbolcuları, 1.5 aylık maaş, 3 maç primi ve 6 oyuncunun da peşinatlarından cüzi bir miktar paranın ödenmediğini aktararak, "Bu kader cüzi bir miktarı bile ödeyemeyen, sporcuların da bakmakla yükümlü olduğu birer ailesi çocuğu annesi babası olduğunu unutmamalıdır." dediler.  

Verilen sözlerin yerine getirilerek ödemelerin yapılmasını isteyen Altınordu Belediyespor futbolcuları şunları kaydetti;

 

2018-2019 futbol sezonunda formasını giydiğimiz Altınordu Belediyespor Kulübünde sezon başından sezon sonuna kadar büyük bir özveri ile ter akıttığımız, çok cüzi miktarlarda kurulan takımda kimsenin beklemediği bir performans sergileyerek ligi 5. sırada tamamladık. Bu süreçte Nisan ayında yapılan kongrede değişen kulüp yönetimi tarafından en geç Haziran ayının ilk haftasına kadar içeride alacak 1,5 aylık (1 aylığı verildi) maaş 3 maç pirimi ve 6 arkadaşımızın peşinatlarından kalan cüzi bir miktar paranın ödenmesi sözü hala daha yerine getirilmemiştir. Bizlere verilen sözlerin Temmuz ayı olmasına rağmen yerine getirilmemesi, kulüp başkanı ve yöneticilerle olan görüşmemiz sonucunda hala daha ikna edici bir ödeme sözü verilmemesi ve ucu açık zaman vermeleri aklımıza başka soru işaretleri getirmektedir.

 "Elinizi vicdanınıza koyun"

Unutulmamalıdır ki yarın bir gün bu takıma dışarıdan oyuncu gelmek istediği zaman futbol camiasında herkes birbirini tanımaktadır ve gideceği kulüpler hakkında birbirimizle istişare edilmektedir. Bu takımın kurulma maliyeti bu ligin en az ücrete kurulan 2. takımıdır. Bu sene ligden düşen bu ligin köklü takımlarından Yeni Amasyaspor 5 Trilyon para harcayıp Bölgesel Amatör Lige veda etmiştir. Biz ise Amasyaspor’un belki %5’i kadar fiyata kurulmuş bir takımdık. Bu kader cüzi bir miktarı bile ödeyemeyen, sporcuların da bakmakla yükümlü olduğu birer ailesi çocuğu annesi babası olduğunu unutmamalıdır. Bizlere verilen sözler üzerine bizlerde borçlu olduğumuz veya bakmak zorunda olduğumuz ailemize karşı sorumluluklarımızı yerine getirememekteyiz. Yöneticilerin elini vicdanına koymasını ve futbolcunun Ordu ili için akıttığı terin karşılığını en kısa sürede vermesini temenni ediyoruz."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALTINORDU İÇİN VARSA YOKSA LADİK!
ALTINORDU İÇİN VARSA YOKSA LADİK!
KADIN FUTBOLCULAR 9 KASIM'DA SAHADA
KADIN FUTBOLCULAR 9 KASIM'DA SAHADA