SON KARAR: 3.LİG OYNANACAK!

SON KARAR: 3.LİG OYNANACAK!
Bu içerik 0 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu, 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Fatsa Belediyespor'un yer aldığı TFF 3.Lig'in daha önce de belirtildiği gibi 18 Temmuz 2020 tarihinde başlayacağını açıkladı.

Oynanıp oynamayacağı 3 aydır tartışılan, TFF'nin önce 12 Haziran, ardından 18 Temmuz'da başlayacağını açıkladığı TFF 3.Lig'in oynanacağı belirtildi.

18 Temmuz'da başlayacağı açıklanmasına karşın TFF 2. ve 3.Lig Kulüpler Birliği, liglerin oynanmamasını istemişti. Hatta bazı kulüplerde antrenmanlara bile başlamamıştı. Ancak nihai karar 18 Temmuz'da liglerin başlaması oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan ligler ile ilgili yapılan açıklamada; "TFF Yönetim Kurulu, bugün Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gündemdeki konuları görüşmek üzere rutin Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirmiştir. Toplantıda Yönetim Kurulu, gündem maddelerinden birisi olan Covid-19 salgını nedeniyle ara verilen TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakalarının tamamlanması konusunda yaptığı değerlendirme sonucunda, daha önce açıklandığı gibi bu iki ligin 18 Temmuz 2020'den itibaren oynatılması kararını vermiştir. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de kalan müsabakaların programı en kısa zamanda kamuoyuna duyurulacaktır." denildi.

TFF 3.Lig Ordu temsilcilerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, 15 günden bu yana antrenmanlarını sürdürürken, Fatsa Belediyespor ise henüz antrenmanlara başlamadı.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor