Sokaklar Bizim Projesi'nde ödül zamanı

Sokaklar Bizim Projesi'nde ödül zamanı
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu'da gerçekleştirilen Sokaklar Bizim Projesi kapsamında düzenlenen müsabakalarda başarılı olanlara ödülleri verilecek.

 

Sokaklar Bizim Projesi turnuvaları sonucunda başarılı olan takımlara ve sporculara bugün saat 11.30’da Durugöl Kompleksi - Sporcu Eğitim Merkezinde ödül ve madalyaları verilecek.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, güzel bir organizasyon gerçekleştirdiklerini aktararak; "Ülkemizin dinamikleri ve enerji kaynağı olan gençlerimizi ilgisizlik bilgisizlik destek görememe ve ailevi problemler gibi nedenlerden dolayı uyuşturucu madde kullanımına yönelmekte ve var olan yetenekleri keşfedilmeden kaybolmaktadır. Sporun insanlar üzerindeki pozitif etkisinden faydalanarak bu durumdaki gençlerimizi kurtarmayı ve rehabilite etmeyi sağlamak. Belirlenen mahallelerde oluşturulan futbol ve basketbol ile mahalle kültürünü yeniden canlandırmak, fair play olgusunu gençlerimize aktarmak, amacımızın kazanmak değil birlik beraberliğinin öneminin kardeşlik olgusunun farkına vardırmaya çalışmak olacaktır.  Spor sayesinde gençlerimizin uyuşturucu maddeye başlamasını engellemek, başlamış olanları da bu sayede rehabilite ederek spor kültürü ile donanımlı hale getirerek uyuşturucu maddelerden uzak tutmak projemizin en önemli hedefidir." ifadelerini kullandı.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKAN, ZONGULDAK'IN YOLUNU TUTTU
OKAN, ZONGULDAK'IN YOLUNU TUTTU
TEKNOKENT, GATTOSU'YA EMANET
TEKNOKENT, GATTOSU'YA EMANET