SIRA ALTYAPIDA...

SIRA ALTYAPIDA...
Bu içerik 0 kez okundu.

İki haftadır rakiplerine sahayı dar eden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde sıra altyapıya geldi. Başkan Şükrü Bodur, A takımın yanı sıra altyapıya da önem vereceklerini söyledi.

Önceliklerinin ilk etapta profesyonel takım olduğunu aktaran Bodur, ancak sezon sonunda 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısının daha iyi olacağını dile getirdi.

"Altyapımızı güçlendireceğiz"

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün yanı sıra diğer 44 amatör kulübü ile de altyapı konusunda sürekli bir görüşme halinde olacaklarını söyleyen Başkan Bodur; "Altyapısız bir kulübün olması mümkün değil. Yeni Orduspor, yeni kurulduğu için altyapının üzerinde fazla durulmamış. Bazı çalışmalarımız var. Ancak ilk başta önceliğimizi A takımımıza verdik. Altyapıyla ilgili çalışmalarımız da yavaş yavaş gelecek. İnşallah sezonun sonunda daha çok ağırlık vererek altyapımızı güçlendireceğiz. Bazı proje ve çalışmalarımız var. Yönetim olarak ağırlığımızı şuan A takıma verdik ama altyapıyı da güçlü bir şekilde değerlendireceğiz. Hatta sadece kendi altyapımızı değil, 44 tane amatör takımımızla da zaman zaman bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunacağız. Ordulu çocuklarımız oralarda oynayıp yetişiyorlar. Kulüple yardımlaşma babında oturup görüşeceğiz" dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı hız bir can daha aldı
Aşırı hız bir can daha aldı
2 DUYARLI İNSAN!
2 DUYARLI İNSAN!