OSMA'DAN TESİS SİTEMİ!

OSMA'DAN TESİS SİTEMİ!
Bu içerik 0 kez okundu.

Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, Karşıyaka Futbol Tesisleri, Fatsa Ek Saha ve Ünye Cevizdere Tesisleri'nin yanı sıra diğer ilçe sahalarındaki eksikliklerin giderilmemesine bir kez daha sitem etti.

 

3 bin kişinin spor yaptığı yerde soyunma odaları, tribünler olmadığını söyleyen Osma, "Ordu ili ve spora, futbola emek verenler bunları hak etmiyor." dedi.

"İhtiyaçlarını fındık bahçelerinde gideriyorlar"

Artık tesislerdeki olumsuzluklar ve eksikliklerin bir an önce giderilmesini isteyen Osma, şunları kaydetti; "Son günlerde memleketimizde gündemi meşgul eden o kadar gereksiz işler oluyor ki; 2017 Eylül ayında yapımına başlanan ve halen eksikleri devam eden Karşıyaka Futbol Tesisleri, Fatsa Ek Saha ve Ünye Cevizdere Tesisleri'ndeki; tüm olumsuzlukları görmezden gelebiliyoruz! Diğer ilçe sahalarımızda var elbet. Yaklaşık 2500-3000 kişinin spor yaptığı, yapmak istediği, 45-50 futbol kulübümüz perişan. Bir ilin ya da ülkenin en önemli tanıtım faktörü futboldur. Diğer spor dallarına haksızlık etmeden Türkiye Şampiyonaları oynatıyoruz. Dışarıdan gelen misafirler ihtiyaçlarını fındık bahçelerinde gideriyor. Tribünsüz sahalar, soyunma odaları! Bırakın şehir stadyumunu tesislerde bulunan 3. çim sahada resim dahi çektiremediler. Allah aşkına! İsim bırakalım, isimleri yaşatalım. Ordu ili ve spora, futbola emek verenler bunları hak etmiyor."

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor