istanbul escort

Ordu, pehlivana doyacak

Ordu, pehlivana doyacak
Bu içerik 0 kez okundu.

Türkiye Güreş Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Yıldızlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası 21-24 Mart 2019 tarihleri arasında Ordu’da yapılacak.

 

Ordu’da önemli organizasyonların yapıldığını belirten Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, "Ordu’da düzenlenen sportif faaliyetler her geçen gün artıyor özellikle son üç yılda olduğu gibi 2019 yılında da büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Özellikle Salonlarımızın bakımlı olması, Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılması, personelimizin çalışkanlığı, Başta Valiliğimizin, Büyükşehir Belediyemizin, Kaymakamlarımızın, ilçe Belediye Başkanlarımızın ve Kurum Müdürlerimizin beraber spor organizasyonlarına destek vermesi ile ilimizde spor ivme kazandı" dedi.

500 kişi katılacak
 Yıldızlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası hakkında konuşan Genç, "21-24 Mart 2019 tarihleri arasında Ordu’da Türkiye Güreş Şampiyonası yapılacak. İlimizde gerçekleştirilecek olan şampiyonaya 40 ilden 300 sporcu, hakem, idareci ve antrenör olmak üzere toplam 500 kişi katılacaki.ş Bu şampiyona ilimiz için çok önemli, çünkü ilimizde güreş en çok sevilen spor dallarından biri. 11 İlçemizde 1500 tane pehlivanımız mindere çıkıp antrenman yapıyor. Bu şampiyona güreşçilerimizin sayısının artmasına şüphesiz vesile olacaktır. Hedefimiz 2019 yılında 20 bin sporcuyu Ordu'da ağırlamak. Federasyonların Önümüzdeki günlerde 2019 yılı faaliyet programları netleştikçe yeni organizasyonların müjdesini vereceğiz inşallah. Bu önemli organizasyon ilimizin medarı iftarı Kırkpınar Başpehlivanımız Recep Kara’nın adını taşıyan spor Salonumuzda yapmayı planlıyoruz. Ayrıca Ordu güreşine başarıları İle gurur kazandırmış güreşçilerimizi şampiyonanın açılışına Onur konuğu olarak davet edeceğiz" diye konuştu.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!