KULAÇLAR 12 TEMMUZ'DA ATILACAK

KULAÇLAR 12 TEMMUZ'DA ATILACAK
Bu içerik 0 kez okundu.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Paletli Yüzme  Bireysel B, Yıldız ve Küçükler 15 Temmuz Şehitlerini Anma Türkiye Yaz Şampiyonası 12-14 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ordu’da yapılacak.

 

Ordu'da spor ivme kazanmaya devam ederken, bu kez de aletli Yüzme  Bireysel B, Yıldız ve Küçükler 15 Temmuz Şehitlerini Anma Türkiye Yaz Şampiyonası Ordu'da gerçekleştirilecek.

"Spor faaliyetleri artıyor"
Ordu’da önemli organizasyonların yapıldığını belirten Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, "Ordu’da düzenlenen sportif faaliyetler her geçen gün artıyor. Özellikle son üç yılda olduğu gibi 2019 yılında da büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Özellikle Salonlarımızın bakımlı olması, Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılması, personelimizin çalışkanlığı, Başta Valiliğimizin, Büyükşehir Belediyemizin, Kaymakamlarımızın, İlçe Belediye Başkanlarımızın ve Kurum Müdürlerimizin spor organizasyonlarına destek vermesi ile ilimizde spor ivme kazandı" dedi.

500 kişi katılacak
 Paletli Yüzme Türkiye Yaz Şampiyonası hakkında konuşan Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, "12-14 2019 tarihleri arasında Ordu’da Paletli Yüzme Şampiyonası yapılacak. Ordu'da gerçekleştirilecek olan şampiyonaya Türkiye’mizin her köşesinden 300 sporcu, hakem, idareci ve antrenör olmak üzere toplam 500 kişi katılacak. Bu şampiyona ilimizde Sualtı Sporlarının gelişmesi için çok önemli. Bu şampiyona İle birlikte ilimize getirdiği ekonomik katkı yanında Sualtı Sporlarımızdaki sporcu  sayısının artmasına şüphesiz vesile olacaktır" diye konuştu.

Haber merkezi


 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAKEM FACİASI!
HAKEM FACİASI!
"SIRA PLAY-OFF FİNALİNDE"