KONGRE YOK, MÜCADELEYE DEVAM!

KONGRE YOK, MÜCADELEYE DEVAM!
Bu içerik 0 kez okundu.

TFF 3.Lig 1.Grup'ta zor şartlar altında ligde kalma mücadelesi veren Yeni Orduspor'da, Orduspor'un eski Başkanı Şükrü Bodur'un adaylıktan çekilmesi üzerine olağanüstü kongreden vazgeçildi.

Yeni Orduspor Kulübü Başkanı Hüseyin Yüce, beklenen amacın gerçekleşmemesinden dolayı yönetim kurulu kararıyla olağanüstü kongreyi iptal ettiklerini belirterek, her şeye rağmen mücadeleye devam edeceklerini dile getirdi.

"Sekteye uğradı"

Olağanüstü kongre kararı almalarının sebebinin ekonomik sıkıntılar olduğunu söyleyen Yüce; "Şehrimizi profesyonel liglerde temsil eden Yeni Orduspor Kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik ve yönetimsel darboğazı ve sıkıntıları aşmak, yeni bir yapılanmanın önünü açmak amacıyla Yönetim Kurulumuz tarafından olağanüstü genel kurul kararı alınmıştı.Alınan olağanüstü genel kurul kararı doğrultusunda, Ordu spor camiası içerisinde birleştirici, bütünleştirici yönde girişimlerimiz ve çabalarımız oldu. Geçmiş yıllarda Orduspor Kulübünde başkanlık, yöneticilik, sporculuk yapan tüm kesimlerle istişarede bulunduk. Şehrimizi yönetenlerle de görüşerek, bir arayış içinde olduk. Ordu spor kamuoyunun da bildiği bu girişim ve arayışlarımız, belli bir istikamette ilerlerken, kamuoyunun da malum olduğu sebeplerden ötürü sekteye uğramıştır" dedi.

"İptal edildi"
Bundan sonra da Yeni Orduspor'a sahip çıkmaya devam edeceklerini belirten Başkan Yüce; "Yeni Orduspor Kulübü yönetimi olarak, Ordu’da futbolu birleştirici ve bütünleştirici düşüncemizden asla vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz de. Bu çabalarımız devam edecek. Ümidimizi kaybetmeyeceğiz.
Bizler, elimizden geldiğince, gücümüzün yettiğince şehrimizin profesyonel ligdeki takımına sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bu zor ve sıkıntılı günlerimizde bizlere sahip çıkan, destek olan herkese canı gönülden teşekkür ediyor, minnettarlığımızı ifade ediyorum. Bu itibarla, Kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik ve yönetimsel sıkıntıları aşmak amacıyla Yönetim Kurulumuz tarafından alınan olağanüstü genel kurul kararı, beklenen amacın gerçekleşmemesi nedeniyle kulüp menfaatleri doğrultusunda yeni bir Yönetim Kurulu Kararıyla iptal edilmiştir" ifadelerini kullandı.

Haber merkezi


 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı