HEDEF OLİMPİYATLAR!

HEDEF OLİMPİYATLAR!
Bu içerik 0 kez okundu.

Boks, güreş, taekwondo, kick boks, judo başta olmak üzere birçok spor dalında mücadele eden ve gençlere önem veren Ordu Büyükşehir Belediyespor, uzun vadede olimpiyatları hedefliyor.

Ordu’da sporun her branşının yaygınlaştırılması için çalışma yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Dairesi Başkanlığı bu kapsamda taekwondo ve kick boks ortak kaynaşma antrenmanı düzenledi. Spora yeni başlayan ve devam eden yaklaşık 300 sporcunun katıldığı antrenmana ailelerin ilgisi ise gözlerden kaçmadı.

"300 sporcu aynı anda antrenman yaptı"

Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik  Spor Daire Başkanı Recep Kara, “Gördüğümüz tablo gelecek adına bizlere umut veriyor. Sizlerden de neden bir olimpiyat şampiyonu çıkmasın” diyerek, şunları kaydetti; "Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’in spora ve sporcuya olan desteği her geçen gün artarak devam ediyor. Bugün bunun bir yansımasını görüyoruz. Sizler ve size destek veren ailelerinizi burada görmek bizleri mutlu etti. Büyükşehir Belediyesi olarak yeniden aktif hale getirdiğimiz taekwondo ve kick boks ortak kaynaşma antrenmanı için buradayız. Yaklaşık 300 sporcu bugün burada alanında deneyimli antrenörlerimizle çalışmalarını gerçekleştirecek. Bizler her zaman sizin yanınızda olacağız. Burası sizin ikinci eviniz olacak. İnanıyorum ki sizler aldığınız eğitimler sonucunda ülkemizi önemli şampiyonalarda ve turnuvalarda temsil edeceksiniz. Sizin aranızda neden bir olimpiyat şampiyonu çıkmasın."

Haber merkezi

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor