"HALKIN TAKIMI, HALKLA BULUŞACAK"

Bu içerik 0 kez okundu.

Orduspor 1967 Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, profesyonel liglere dönebilmek için kararlı bir şekilde yola devam edeceklerini belirterek, bu zamana kadar yaşadıkları sorunların geride kaldığını ve artık Orduspor'un halka yakın olacağını söyledi.

Orduspor hedefe inanıyor...

 

Orduspor 1967 Kulübü, teknik ekibini belirleyip, transferlerinin tek tek yapmaya devam ederken, Başkan Savaş Şimşek, hedefe emin adımlarla gideceklerini dile getirdi.

"Kararlıyız"                                             

Kulübümüz yeniden yapılanma ve diriliş yılı olarak benimsediği 52. yılında şampiyonluk mücadelesi verecek ve önce Bölgesel Amatör Lig'e, ardından profesyonel liglere yeniden dönmek için kararlı adımlarla yoluna devam edecektir. Ordusporumuz şu anda Ordu 1. Amatör Ligi'ndedir. Gelinen noktada, şampiyon olduğumuz kadronun çoğunu koruyarak, yeni transferlerimizle, yeniden yapılandırdığımız altyapımızla, yapımı için girişimlerde bulunduğumuz tesislerimizle, store mağazamızın yenilenmesi ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımızla bu senenin sonunda şehrin dört bir yanını "Şampiyon Orduspor" bayraklarıyla donatacağımıza inancımız tamdır" dedi.

"İnanmalıyız"

Orduspor'un sorunları geride bıraktığını söyleyen Savaş Şimşek; "Şehir olarak inanmalıyız, bu sene bugüne kadar yaşadığımız zorlukların giderildiği senedir. Herhangi bir puan silme cezası, transfer yasağı gibi yaptırımlardan tamamen arındığımız bir süreçte olduğumuzu herkesin bilmesini isteriz. Orduspor'umuzun bu zamana kadar yaşadığı sorunlar geride kalmıştır. Geçmişte yaşanan tüm olumsuzlukların, gelecekte karşımıza çıkmayacağı bir zemini oluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz" diye konuştu.

"52. yılda şampiyonluk istiyoruz"

Orduspor TV'nin yayında olacağını aktaran Şimşek; "Bugünden itibaren her yerde Orduspor konuşulacağından kimsenin şüphesi olmasın. Güçlü bir yönetim ekibimizle, hocalarımızla, futbolcularımızla ve Orduspor'un geleceğini tayin edecek altyapımızla sahada olacağız. Kısa bir süre sonra Orduspor TV üzerinden de karşılaşmalarımızı daha profesyonel bir şekilde izleyebilecek. Store mağazamıza yeni getireceğimiz ürünlerimizden alarak kulübümüze destekte bulunabileceksiniz. Ayrıca online satış mağazamızı da oluşturuyoruz. Artık Orduspor size uzak olmayacak. Halkın takımı, halkla buluşacak. Efsanenin 52. Yılı, Şampiyonluk Yılıdır" ifadelerini kullandı.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!