Gözler Off Road Yarışında

Gözler Off Road Yarışında
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu’da yapılacak olan Karadeniz Off  Road Kupası 2. Ayak Yarışı için geri sayım başladı.

 

 

Ordu’da Off-Road denince akla ilk gelen Gezenbilir Off-Road Gençlik ve Spor Kulübü’nde Başkan Hüseyin Kurucu, yaptığı açıklamada  22-23 Haziran Karadeniz Off-Road Şampiyonası’nın 2. ayağının Ordu’da yapılması için çalışmalarının başladığını belirtti.

 

"Herkese tanıtmak istiyoruz"

Kurucu; "2008 yılından bu yana Ordu’da aktif olarak motor sporları ve ordu tanıtımı için çalışan, katıldıkları şampiyonalarda da büyük başarılar elde eden Ordu Gezenbilir Off-Road Gençlik ve Spor Kulübü, 2019 yılı içinde önemli bir şampiyonayı Ordu’da yapmak ve ilimizi motor sporlarında da öncü yapmak için mücadele veriyoruz. 2020 yılında Türkiye Off-Road Şampiyonasının bir ayağının Ordu ilimize kazandırmayı planlıyoruz. Özellikle 2017’de düzenlenen turnuvada aldığımız güzel geri dönüşlerin ardından neden daha iyisini yapmayalım diye düşündük. 22-23 Haziran tarihlerinde Off-Road festivali düzenleme kararı aldık. Ordu Gezenbilir Off-Road Kulübü sadece kulüp için değil, Ordu ilimizi motor sporlarında marka şehir olma ve Ordu ilini herkese tanıtmak için çalışmalara başladı diyebiliriz" dedi.

 

"Daha çok destek bekliyoruz"

İyi bir turnuvanın kendilerini beklediğine inandığını söyleyen Başkan Hüseyin Kurucu; “Şuan yaklaşık 12 ilden ve Gürcistan’dan 30 araç ve 60 sporcunun katılım sağlamasını planlıyoruz. Biz 4 araçlık takımla şampiyonayı takip edip aynı zamanda şampiyonanın birincisi olmak istiyoruz. Turnuvaya daha çok ilgi olması yönünde destek bekliyoruz. Maalesef bu konuda eksiklikler var. Biz çalışmalarımızı yaparken, bunun karşılığında gereken ilgiyi göremiyoruz. Geçmiş yıllarda yapılan organizasyonlarda destek olan Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu Belediyesi ve Özel Ordu Umut Hastanesi’ne teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte bütün Ordu şehrini bu organizasyona destek olmaya  davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA İPLER KOPTU
YENİ ORDUSPOR'DA İPLER KOPTU
MESUDİYESPOR, YENİ SEZONU İPLE ÇEKİYOR
MESUDİYESPOR, YENİ SEZONU İPLE ÇEKİYOR