GENÇ'TEN FATSA'YA MÜJDE

GENÇ'TEN FATSA'YA MÜJDE
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Fatsa'daki spor tesislerini inceleyerek müjdeler verdi.

Fatsa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil Bekyürek ile bir araya gelen Genç, tesisleri yakından inceleyerek, Fatsa Ek Saha'nın zemininin yenileneceğini söyledi.

Fatsa'daki spor salonunun yakıt sistemini doğalgaza çevirdiklerini aktaran Genç, "Antrenman salonlarını daha ferah ortamlara taşıdık. Yeni spor malzemeleriyle bunu taçlandırmış olduk" dedi.

"Fatsa Ek Saha ihaleye çıkıyor"

Fatsa Ek Saha'nın zemin ve soyunma odalarını ihale usulüyle yaptıracaklarını dile getiren Genç, "Amatör spor kulüplerimizin kullandığı Fatsa Ek Saha'nın zeminin 10 yılı aşkın bir süreden bu yana kullanıldığından dolayı deforme olmuştu, beton etkisi yapıyordu. Buraya ödenek aktarıldı. 2 Aralık'ta buranın ihalesini yapacağız. İhale kapsamında da ek olarak yeni soyunma odaları olacak. İçerisinde hakem odaları, sporcuların kullanabilecekleri odalar ve spor malzemelerini koyulabileceği odalar olacak. Böylece Fatsa ilçemizdeki amatör spor kulüplerimiz bir nebze olsun nefes almış olacaklar. Maçlarını daha rahat bir zeminde yapacaklar" diye konuştu.

"Eksiklikleri giderdik"

Fatsa İlçe Stadyumu hakkında da konuşan Genç, şunları kaydetti; "Geçen yıl Fatsa İlçe Stadyumu'nun eksiklerini gidermiştik. Bu yıl 3.Lig'de maçlar sorunsuz gidiyor. eksiklikleri de tamamlıyoruz. İnşallah amacımız daha çok sporcuların yetişmesi, futbol takımımızın daha istikrarlı bir şekilde büyümesini istiyoruz."

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor