GENÇLERİN HAFTASI...

GENÇLERİN HAFTASI...
Bu içerik 0 kez okundu.

Gençlik Haftası; Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Şube Müdürleri ve Gençlik Liderlerinin katılımı ile Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının ve Milli Mücadele’yi başlatmasının 101. yıl dönümü ile Gençlik ve Spor Bayramı’nı özel bir programla kutlayacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, Koronavirüs pandemisi nedeniyle evlerinde kalan Ordulu vatandaşlar için özel bir kutlama programı organize etti.

Başta gençler olmak üzere tüm ilde 19 Mayıs Coşkusunu yaşatmak isteyen Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 101 yıllık gururu kentin sokaklarına ve semaya taşıyacak.

Gençlik Haftası dün Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç Başkanlığında Atatürk Anıtına Çelenk Konulması ile başladı.

Program belli

Bugün ise Durugöl Konaklarında Uzman Antrenörler ile birlikte müzik eşliğinde etkinlik yapılacak. 17 Mayıs Pazar günü  Efirli Tarım Sitesinde Uzman Antrenörler ile birlikte müzik eşliğinde etkinlik gerçekleştirilerek unutulmaz bir gün yaşatılacak. 18 Mayıs Pazartesi günü Doğakentte Uzman Antrenörler ile birlikte müzik eşliğinde etkinlik yapılacak. 19 Mayıs Salı günü  Saat; 09:30’da Atatürk Anıtında Çelenk Sunumu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunacak. Program aynı gün saat: 21:00'de 19 Eylül Stadyumunda İstiklal Marşının okunması ve dilek balonlarının göğe bırakılması ile sona erecek.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!