GENÇ, TUTULMADIK EL BIRAKMIYOR

GENÇ, TUTULMADIK EL BIRAKMIYOR
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ilçe ilçe gezerek sporculara, sporda başarıya giden yolu anlatmaya devam ediyor.

Ordu’da ulaşılmadık sporcu ve spor alanı bırakmamaya özen göstererek tüm sporcularla tek tek ilgilenen Spor İl Müdürü Mustafa Genç dün Çatalpınar, Kabataş ve Aybastı’daydı.

İlk olarak Çatalpınar ilçesini ziyaret eden Genç; "Çalıştığınız zaman azmin önünde hiçbir şey duramaz. Bu ilçeden çok şampiyonlar çıkacaktır. Güreş sporunda para da var ekmekte ama eğitimde çok önemli. Dersleriniz de iyi olması lazım her birinizin teşekkür, takdir alması gerekiyor ki aileniz spora gittiğinizde sizi sorgulamasın. Spora devam etmek ve başarıya ulaşmak istiyorsanız eğitim birinci önceliğiniz olmalı. İleride belli bir yere gelebilmeniz için üniversite bitirmiş olmanız gerekiyor” dedi.

Çatalpınar ziyaretinin ardından Kabataş oradan da Aybastı ziyaretlerini gerçekleştiren Müdür Genç, Aybastı spor salonunda voleybol ve güreş antrenmanı yapan sporcuları izledi.

Antrenman sonunda voleybol ve güreş sporcuları ile ayrı ayrı ilgilenen Spor İl Müdürü Mustafa Genç sporculara şunları söyled; “Aybastı spor salonunun bu şekilde dolu olması bizleri sevindiriyor. Sizler salonlarda olmazsanız bu salonların hiçbir anlamı kalmaz. Salonlara hayat veren sizin gibi değerli sporculardır. Spor ayrıca sizin kişiliğiniz içinde fayda sağlıyor zihin ve beden olarak daha sağlıklı bir yaşam sunuyor spor size ben sporu hangi branş olursa olsun tercih ettiğiniz için teşekkür ederim sizleri başarılarınız daim olsun."

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORDUSPOR YENİDEN DİRİLİYOR!
ORDUSPOR YENİDEN DİRİLİYOR!
RÜSUMAT'IN HAKKARİ ŞANSSIZLIĞI!
RÜSUMAT'IN HAKKARİ ŞANSSIZLIĞI!