istanbul escort

GENÇ, TECRÜBESİNİ PAYLAŞTI

GENÇ, TECRÜBESİNİ PAYLAŞTI
Bu içerik 0 kez okundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, gençlerle Ulubey Anadolu İmam Hatip Spor Lisesi’nde buluştu. 1994 Gençler Dünya şampiyonu olan İl Müdürü sporda başarıya giden yolu gençlerle buluştuğu söyleşide aktardı.

Söyleşiden önce Genç’in gerçekleştirdiği sportif - kültürel faaliyetlerin sunumu yapıldı. “Hayatım Boks” adlı belgesel öğrencilerle birlikte izlendi. Gerçekleştirilen projelerin ne kadar önemli olduğu ve insanların hayatına etkileri belgesel sayesinde daha gerçekçi bir bakış ile gençlere aktarılmış oldu.

"Hedefinize odaklanın"

Genç, söyleşide şunları aktardı, “Ordu’nun ilk spor lisesi olması bizim için ayrı önem taşımaktadır. Türkiye’ de 4. Olan bu spor lisesi inşallah her geçen gün eksiklikleri tamamlanarak el birliği ile daha faal ve verimli bir hale getireceğiz. Sporcunun öncelikle hedefini belirlemesi gerekli. Bir branşın seçilmesinden sonra o branş ferdi yada takım olması fark etmez sizi öne çıkarabilecek bir teknikte uzmanlaşmanız gerekir. Başlangıçta zorlu bir yola çıkıldığı için sıkılabilir ya da bırakma noktasına gelebilirsiniz ancak sporcu dirayetli ve kararlı olmalı ki başarıyı elde edebilsin.Gelecek kaygısı duyan sporcular vardır aranızda ancak buna gerek yok canlı örneği benim. Spor sayesinde burada il müdürü olarak karşınızdayım aynı şekilde günümüzde bunun bir çok örneği mevcut, bu sebepten kaygılanmadan hedefinize odaklanın, başarı gelecek ve sizi mutlu edecektir. Gençlik ve spor bakanlığımızın verdiği desteklerle artık sporcular sahipsiz değiller ve bir çok imkan sağlanmaktadır. Siz yeter ki isteyin bizler elimizden gelen tüm yardımı yapacağız ve kendinizi başta olmak üzere şehrimizi hatta ülkemizi onurlandıracak yerlerde olacağınıza ben gönülden inanıyorum. Tüm çabalarımız geleceğimizin teminatı gençlerimizin herkes için ve vatanı için sağlıklı ve başarılı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamaktır."

Haber merkezi

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!