istanbul escort

FENERBAHÇE FUTBOL OKULU 'KAYA' GİBİ!

FENERBAHÇE FUTBOL OKULU 'KAYA' GİBİ!
Bu içerik 0 kez okundu.

6 yıl önce Ordu futboluna hizmet etmeye başlayan Ordu Fenerbahçe Futbol Okulu, bu süre zarfında sporcularına verdiği futbol bilgisi ve disiplinle tüm dikkatleri üzerine çekerken, lig maçlarında da bu başarıyı sürdürüyor.

Ordu Fenerbahçe Futbol Okulu, sporcularına verdiği emeğin karşılığını lig müsabakalarında da alıyor.

Geçtiğimiz sezon  Ordu Kaya Gençlik ve Spor Kulübü adı altında bir amatör takım kuran Ordu Fenerbahçe Futbol Okulu, liglere katılırken, U15 Ligi'nde şimdiye kadar çıktığı tüm karşılaşmaları galip tamamlamasını bildi.

U15 Ligi'nde son olarak Altınordu Belediyespor'u 1-0 ile geçen Ordu Kaya Gençlik ve Spor Kulübü, grubunda lider konumda bulunurken, aynı zamanda oynadığı 4 maçı da kazandı ve hiç gol yemedi.

"Kalbe dokunuyoruz"

Ordu Fenerbahçe Futbol Okulu ve Ordu Kaya Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Serkan Dede, sporcu yetiştirmenin yanında ahlak ve kaliteli birey yetiştirmeyi de ilke edindiklerini aktararak; "En büyük amacımız, kaliteli birey yetiştirmenin yanında zeki, ahlaklı ve sağlıklı bireyleri topluma kazandırmak. Bu da kalbe dokunmakla oluyor. Önce çocuklarımızın ayaklarından çok kalbine dokunuyoruz ki, söylediklerimizi daha inanarak ve güvenerek yamalarını sağlıyoruz" dedi.

"İletişim kurmayı, takımdaşlığı öğretiyoruz"

Ailelerin en büyük sorununun çocukları sosyalleşmekten uzak tutmak olduğunu söyleyen Dede; "Çocuklar, bilgisayar, tablet ve telefonla daha fazla vakit geçiriyor. Burada biz, çocukların kendilerini teknolojik aletlere vermesi yerine onlara, iletişim kurmayı, takımdaşlığı ve sosyalliği öğretiyoruz. Burada sadece çocuklar için değil, aile, antrenör ve öğrenci arasında da iletişim sağlamak önemli. Bu konuda da çok şanslıyız. Velilerimiz bizleri ve çocuklarımızı antrenmanlarda ve müsabakalarda yalnız bırakmıyorlar. Onlara verdikleri destekler için teşekkür ederim" diye konuştu.

Fenerbahçe altyapısına ve Ordu futboluna futbolcu kazandırmayı hedeflediklerini belirten Dede, 5-15 yaş arasındaki tüm çocukları Ordu Fenerbahçe Futbol Okulu'na beklediklerini dile getirdi.

Ordu Hayat&/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!