Destek başarıyı getirdi

Destek başarıyı getirdi
Bu içerik 0 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Millî Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol “5 okulun spor salonları için 5 kulüp projesi” kapsamında projede yer alan okulları ziyaret eden Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç spor alanında başarılarla dolu okullardan biri olan Merkez Orta Okulu spor salonunu ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle bakım - onarımı yapılarak sporcuların hizmetine sunulan spor salonunda ve boks spor salonunda sporcuların antrenmanlarını takip eden İl Müdürü Mustafa Genç antrenman sonunda gençlere proje hakkında bilgiler verdi.

İlk olarak okulun voleybol takımının antrenmanını takip eden Genç, yapılan desteklerin geri dönüşünün kendilerini mutlu ettiğini ifade etti ve sporculara yaptığı açıklamada: “Bu projeye destek olduklarından dolayı Gençlik ve Spor Bakanımıza, Milli Eğitim Bakanımıza sizler adına teşekkür ediyoruz. Bir bakıma bu proje sizler için çok iyi oldu malzeme sorunu, forma sorunu ortadan kalkmış oldu ve salonlar yenilendi. Şimdi geriye sadece sizlerin çok çalışarak Milli Takıma, üst ligdeki takımlara seçilmeniz kaldı. Bu hedefe de çok çalışarak, antrenmanları hiçbir zaman bırakmayarak ulaşabilirsiniz. Ülkemizin sizin gibi yeteneklere ihtiyacı var. Sizler bizleri Olimpiyatlarda, Avrupa da temsil edecek sporcular olabilirsiniz. Dediğim gibi bunu da başarmak için iki yolunuz var: Bir sporu bırakmayacaksınız, iki derslerimizde çok iyi olacak” dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORDUSPOR YENİDEN DİRİLİYOR!
ORDUSPOR YENİDEN DİRİLİYOR!
RÜSUMAT'IN HAKKARİ ŞANSSIZLIĞI!
RÜSUMAT'IN HAKKARİ ŞANSSIZLIĞI!