istanbul escort

ÇELEBİ, BEŞİKTAŞ'A FUTBOLCU YETİŞTİRECEK

ÇELEBİ, BEŞİKTAŞ'A FUTBOLCU YETİŞTİRECEK
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu amatöründe uzun yıllar futbol oynayan ve son 5 yılda da Yeni Orduspor'un altyapısında antrenörlük yapan Fatih Çelebi, Ordu Beşiktaş Futbol Okulu ile anlaşmaya vardı.

Yeni Orduspor'da edindiği tecrübesini Ordu Beşiktaş Futbol Okulu sporcularına verecek olan Çelebi'nin hedefine Türk futboluna yeni futbolcular kazandırılmasına katkıda bulunmak.

12 yıl amatör futbol oynadıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümünden mezun olan Fatih Çelebi, son 5 sezonda Yeni Orduspor'un altyapısında çeşitli kategorilerde antrenörlük yapmıştı. Yeni Orduspor'un U17 Takımı ile şampiyonluk yaşayan başarılı antrenör, Mor Beyaz Siyahlı ekibin altyapısında hem sporcular hem de veliler tarafından çok seviliyordu.  

Ordu Beşiktaş Futbol Okulu'nda Gökşin Çelik ile beraber iyi işler çıkarmak istediklerini söyleyen Çelebi; "Burada oturmuş bir yapı var. Başarılı bir oyuncu grubu var. Bende artık Ordu Beşiktaş Futbol Okulu için çalışacağım. Elimden gelen en iyisini çocuklara vermek istiyorum. Amacım, Beşiktaş ve Türk futboluna yeni oyuncular kazandırmaya katkı sunmak" dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

                                                                                                                                                                                 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!