Bu kez antrenörler sahaya çıktı

Bu kez antrenörler sahaya çıktı
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu amatöründe uzun yıllardan bu yana antrenörlük ve yöneticilik yapan spor adamları, halı saha müsabakasında stres attı.

Koronavirüs sürecinde takımlarından uzak kalan ve evde kalmak zorunda olan antrenör ve yöneticiler, halı saha müsabakasında birbirlerine rakip oldu.

Halı saha müsabakasında eski bir amatör futbolcu da olan Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan adayı Zafer Öztürk, Doğaspor Kulübü Başkanı Uğur Ateş, Eskipazarspor Kulübü Başkanı Hakan Alan, Demirspor Teknik Sorumlusu Ali Haydar Demir, Gölköyspor Teknik Sorumlusu Ayhan Kamiloğlu, Kirazlimanıspor Teknik Sorumlusu Sezai Kalafat, Antrenörler Gökmen Yavuz, Cumhur Yılmaz, Hakan Yurdakul, Cumhur Yılmaz ve arkadaşları yer aldı.

Antrenörler performansları ile göz doldururken, hem koronavirüs sürecinden sonra stres attılar hem de dostluk havasında bir maç oynadılar.

ASKF Başkan adayı Zafer Öztürk, kulüp başkanı, yöneticisi ve antrenörleriyle güzel bir müsabaka oynadıklarını belirterek, 'herkesin ayağına sağlık' dedi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor