Bize bunlarla gelin!

Bize bunlarla gelin!
Bu içerik 0 kez okundu.

Amasya’da düzenlenen Üst Minik ve Genç Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası ve Gümüşhane’de düzenlenen 15 Temmuz Üst Minik Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda ilimizi temsil eden  Ordulu boksörler, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Cansu Akdi 44 kg’da birinci, Yağmur Çakmak 70 kg’da ikinci olurken, Göksu Sırataş 54 kg’da üçüncü, Muhammet Ulvi Gökçen 38,5 kg’da üçüncü, Can Polat Efil 52 kg’da birinci, Zafer Arslan 48 kg’da üçüncü, Atilla Karadere ise 62 kg’da üçüncü olarak şampiyonayı tamamladı.

Türkiye derecesi elde eden sporculardan Cansu Akdi ve Can Polat Efil'in hedeflerinin Avrupa Boks Şampiyonası’nda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek şampiyon olmak istediklerini dile getirdiler.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Boks Antrenörü aynı zamanda Boks İl Temsilcisi Mustafa Genç ise; "Boksta başarılar gelmeye devam ediyor. İki sporcumuzu Milli Takıma gönderdik. Üst Minikler Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecekler. İki sporcumuzdan da şampiyonluk bekliyoruz.” dedi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’un imarı Ordulu Onur Soytürk’e emanet
İstanbul’un imarı Ordulu Onur Soytürk’e emanet
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ