"BELEDİYENİN DAĞITTIĞIYLA KURUMSAL KİMLİK OLMUYOR"

Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Zafer Öztürk, yapılan eleştirilere son kez cevap verdiğini belirterek, görev aldıkları 3 yılda yaptıklarının ortada olduğunu ve yapmaya da devam edeceklerini dile getirdi.

Sosyal medyayı fazla kullananın seçimi kazanacak diye bir durum olmadığının altını çizen Öztürk, "6 yılda belediyenin dağıttığı parayla kurumsal kimlik olmuyor" dedi.

"Nakdi yardımda öncü olduk"

Daha önce kendi dönemlerinde belediyeden 15 dönüm arsa aldıklarını aktaran Öztürk; "Türkiye'de ilk nakdi yardımı alan, üst üste 3 yıl Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'dur. Bunu biz yaptık. Biz birçok ASKF'lere de nasıl nakdi yardım yapılır diye örnek olduk. Biz yağmurluk, top, eşofman, sağlık hizmetleri sponsorluklarına o yıl Ordu ASKF olarak isim babalığı yaptık. Belediye encümeninden ASKF olarak 15 dönüm arsa aldık. O dönemin belediye başkanından 110x70 sentetik çift taraflı tribün kulüplere soyunma odaları, 150 kişilik toplantı salonu, 30 kişilik misafirhane, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası, TÜFAD, ASKF, Saha Komiserleri hakemler ve futbol il temsilciği odaları yapılabilmesi için o araziyi aldık. Bu proje hala bize ait olmasına rağmen belediyede" dedi.

"Artık polemiğe girmeyeceğiz"

Yeni dönemde seçimi kazanıp daha güçlü geleceklerini belirten Zafer Öztürk; "Her yıl malzeme ve nakdi yardım yapan bizim ekibimizdi. O ekip içinde şimdi aday arkadaşımız da vardı. Tüm futbol ve salon kulüplerine eşit şekilde paranın dağıtımını sağladık. Şimdi daha farklı projelerle ve ekibimizle daha güçlü geleceğiz. Sosyal medyayı milleti etiketleyerek fazla gündemde tutarak güçlüyüz gibi göstermeniz size seçim kazandırmayacak. Biz ekip olarak sosyal medyanın fazla kullanılmasını istemedik. Bu açıklamayı yapmak zorunda kalıyorum. Çünkü cevap hakkı doğdu. Bundan sonra sosyal medyadan paylaşım yapmayacağım. 6 yılda belediyenin dağıttığı parayla kurumsal kimlik olmuyor. 6 yılda yapılanı söylerseniz, bizde saygı duyar ve destekleriz. Artık polemiğe girmeyeceğiz" diye konuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!