istanbul escort

Başarılı ol, malzemeyi kap!

Başarılı ol, malzemeyi kap!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Sporcu Eğitim Merkezi sınavlarını kazanıp Merkeze yerleşen 80 sporcuya Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Spor Malzemesi dağıtıldı.

Ordu Gençlik Merkezi Konferans Salonunda yapılan programa Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Sporcu Eğitim Merkezi Müdürü Nevzat Akman, antrenörler ve sporcular katıldı.

İl  Müdürü Mustafa Genç, 2018 -2019 öğretim yılının başlaması ile sporcu eğitim merkezimizin sporcu sayısının arttığını, gündüzlü ve yatılı olmak üzere üç (3) farklı branşta eğitim görüldüğünü söyledi.

Genç; "Gençlik ve Spor Bakanlığımız son yıllarda spora büyük yatırımlar yaptı. Buradaki amaç ülkemizi en üst düzeyde yurtdışında temsil edip bayrağımızı dalgalandırmak. Bu kapsamda da spora ve sporculara çok büyük destekler veriliyor. Ayrıca başarılı sporcular Sporcu Eğitim Merkezine giriyor ve spor malzemeleri Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılanıyor. Ayrıca yıldızlar kategorisine geldiği zaman da burs bağlanıyor ve Bakanlığımızın sporculara başarılı olmaları için maddi manevi tüm destekler veriliyor. Başarı yakalamak sizlerin elinde. Antrenman devamlılığı ve akabinde sporcuyum diye dersleri aksatmayıp iki alanda da en iyisi olmanın hedefi içinde olmalısınız. Bu sayede büyük başarılara adınızı yazdırabilirsiniz " dedi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!