ANTRENÖRLÜK KURSU BAŞLIYOR

ANTRENÖRLÜK KURSU BAŞLIYOR
Bu içerik 0 kez okundu.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu bugün başlıyor. Bu sefer ki kurs, Orduspor'un efsane futbolcuları ve teknik adamları Salih Aydoğan ile Turgay Güney adına yapılacak.

Bu kez Salih Aydoğan ve Turgay Güney adına...

TÜFAD Salih Aydoğan ve Turgay Güney TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu, 29 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.  

Bugün başlayacak olan kursa yaklaşık 30 antrenör adayı katılacak. Durugöl Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan kurs, yaklaşık 10 gün sürecek.

Efsaneler adına...

Şimdiye kadar Öner Piroğlu Aziz Tokat-Kahraman Sönmez, Uğur Şerement ve Üstün Türközer adına yapılan TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu, bu kez de Orduspor'da hem futbol oynayıp hem de antrenörlük yapan Salih Aydoğan ve Turgay Güney adına gerçekleştirilecek.

Eğitmenler de tanıdık!

Antrenörlerin çalışma izinleri anlamına gelen zorunlu gelişim seminerini Orduspor’da bir dönem futbol oynayan TFF Antrenör Eğitmeni Tuna Güneysu ile Ordulu olan ve Orduspor'da top koşturan Aykut Canik verecek.

"Verimli bir kurs olacak"

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, TÜFAD-TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursuna bu sene Salih Aydoğan ve Turgay Güney isimlerini verdiklerini belirterek; "Bu tür seminerler bizim için çok önemli. Bize seminerimizi Tuna Güneysu ve Aykut Canik hocalarımız verecek. Bu seneki seminerimize Ordusporumuzun efsane futbolcu ve teknik adamları Salih Aydoğan ile Turgay Güney'in isimlerini vereceğiz. Seminerimiz verimli olacaktır" dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’un imarı Ordulu Onur Soytürk’e emanet
İstanbul’un imarı Ordulu Onur Soytürk’e emanet
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ