AMBULANS TARTIŞMALARINA NOKTA KOYDU!

AMBULANS TARTIŞMALARINA NOKTA KOYDU!
Bu içerik 0 kez okundu.

Spor Toto Altınordu Karşıyaka Tesisleri'nde oynanan Yeni Mahalle 52 Spor-Orduspor maçında Ordusporlu oyuncu Ömer Can Keskin'in müsabaka sonunda hastaneye gitmek istemesi üzerine, diğer maçlar için sabit bekleyen ambulansın gidemeyeceğini söylemesi üzerine bazı tartışmalar yaşanmıştı. Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, bu tartışmalara son noktayı koydu.

Osma, Ordusporlu oyuncunun müsabakadan sonra sakat olduğu için hastaneye gitmek istediğinde sabit ambulansın diğer karşılaşmalar da olduğundan gidemediğini, bu yüzden yeni bir ambulans çağrıldığını söyledi.

Osma, olayı şu şekilde özetledi; "Geçen hafta Karşıyaka Tesislerimizde oynanan Yeni Mahalle 52 Spor-Orduspor müsabakasından sonra Orduspurlu bir oyuncumuz, 'sakatım, hastaneye gitmem lazım' sözleri üzerine, orada bulunan 112 acil ambulans hizmeti veren arkadaşlarımız, 'bizim burada kalmamız lazım. Bu maçtan sonra gelişen bir hadise. Ambulans çağırıp gönderelim' dediler. Bizim orada maçlar oynanırken, bir tane ambulans sabit kalmak zorunda. Çok afaki bir olay olduğunda sabit olan ambulans olaya müdahale ediyor. Orduspor taraftarlarını ve yönetimini bilgilendirmek istiyorum. Asparagas haberler yapıp, kişileri ve kurumları zedelemesinler. Burada herkesin sağlığı için ambulansı sabah saat 10.00'dan akşam saat 17.00'da kadar burada tutmak zorundayız."

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!