istanbul escort

AMATÖRDE HEYECAN YENİDEN BAŞLIYOR

AMATÖRDE HEYECAN YENİDEN BAŞLIYOR
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu amatöründe heyecan kaldığı yerden devam edecek. Liglere 15 gün ara verilmesine karşın İstanbul Süper Amatör Liginde yaşanan taraftar kavgası neticesinde ölümlü olay yaşanıldığından liglere bir hafta daha ara verilmişti. Bu ara da bitti ve hafta sonu müsabakalar kaldığı yerden devam edecek.

Ordu 1.Amatör Küme'de 10. hafta geride kalırken, son 8 hafta için nefesler tutuldu. Bazı takımlar Play-Off, bazıları ise kümede kalmak için yoğun mücadele veriyor.

"Dostça müsabakalar diliyorum"

Ordu Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, sakatlıksız ve fair-play çerçevesinde bir lig dilerken; "Ordu 1.Amatör Ligimiz O15beş günlük aranın ardından İstanbul Süper Amatör Liginde yaşanan taraftar kavgası neticesinde ölümlü olay yaşanıldığından; TFF Amatör İşler Kurulunun almış olduğu karar ile Türkiye genelinde oynanması gereken amatör liglerin bir hafta ileriye kaydırılması ve liglerin kaldığı yerden devam etmesi kararı alınarak bu hafta start alıyoruz. Yaşanan bu hadisenin ne olursa olsun kabul edilir yanı yoktur. Hiç bir müsabakanın galibiyeti ya da şampiyonluğu kişi veya kişilerin canından ve yaşamından önemli değildir. Bu olayların tasvip etmiyor bir daha yaşanmasın istiyoruz. 1.Amatör ligimiz 03.03.2019 Tarihinde oynanacak müsabakalar sonucunda Play-Off  Çeyrek, Yarı ve Final ile son bulacaktır. Aynı zamanda okullarımızın 15 günlük tatile girmesi sonucunda U-15 ve U-17 Liglerimizi bitirip, U-14, U-16 ve U-19 Liglerimizi yapmış olduğumuz programlar neticesinde başlatacağız. Bu vesile ile ilimiz merkez ve ilçelerimiz genelinde oynanacak olan müsabakalarda tüm Kulüplerimize, Hakem ve Gözlemci arkadaşlarımıza, Saha Komiserleri, Güvenlik ve Kolluk Kuvvetleri, Sağlık ve 112 Çalışanları arkadaşlarımıza sakatlıkların, sıkıntıların yaşanması ve sağlıklı başlayıp sağlıkla biten kardeşçe ve dostça müsabakalar diliyorum." dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!