ALTINORDU KARDEŞLİĞİ PEKİŞTİ!

ALTINORDU KARDEŞLİĞİ PEKİŞTİ!
Bu içerik 0 kez okundu.

İzmir Altınordu Futbol Kulübü Başkan ve yöneticileri kardeş kulüp Altınordu Belediyespor’u ziyaret ederek yapılacak olan öz kaynak modeli ile ilgili ilçede incelemelerde bulundular.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan ve Altınordu Belediyespor Kulüp Başkanı Ömer Yusuf Uygun'a ziyaret gerçekleştiren Altınordu FK Başkanı Seyit Mehmet Özkan ve yöneticiler, iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu vurgusu yaptı.

Tesisler incelendi

Özkan başkanlığındaki heyet, Altınordu Belediyesi tarafından Uzunisa Mahallesi’nde yapımına başlanan ve kısa sürede bitirilmesi hedeflenen tesisleri, Karşıyaka Mahallesi’nde hizmet veren Fatih Sultan Mehmet Spor Kompleksi’ni ve Durugöl Mahallesi’nde devam eden Yeni Stadyum'u gezerek yetkililerden bilgi aldılar.

"Köklü bir kulüp"

Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, İzmir Altınordu FK’nın Türkiye’nin en köklü kulüplerinden bir tanesi olduğunu belirterek, “Yaptıkları projelerle de tüm dünyada adından söz ettiren bir kulüp olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Altınordu FK ile Altınordu Belediyespor’un kardeş kulüp olması gerçekten çok heyecan verici. Bu kardeşliğimiz büyüyerek, gelişerek devam edecek. Ziyaretleri ile bizi onurlandıran Altınordu FK yöneticilerine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

"Kardeşliğimizi pekiştirdik"

İzmir Altınordu FK Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Ordu’nun bir futbol şehri olduğunu söyleyerek; “Ordu ziyaretimizde çok sıra dışı bir gün geçirdik. 2 yıl önce Altınordu Belediyespor ile başladığımız kardeşliğimiz, dostluğumuz ve birlikteliğimiz bugün daha çok pekiştirilmiş oldu. Ziyaretimiz kapsamında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Başkanımız Celal Tezcan ve Altınordu Belediyespor Kulüp Başkanımız Ömer Yusuf Uygun ile Ordu futbolunun öz kaynak sistemine yönelmesi ile ilgili görüşleri paylaştık. Yaptığımız gezilerde ise Ordu’nun spor tesisleri konusunda iyi durumda olduğunu görmek bizi çok sevindirdi. İnşallah Ordu ilinin hem yarışmacı hem de yetiştirici kimliği ile ülkemizin adından söz ettirecek kulüplerini barındırmasını istiyoruz. Bizim dostluğumuz sözde kalmayarak uygulamada da olacaktır” diye konuştu.

Altınordu Belediyespor Kulüp Başkanı Ömer Yusuf Uygun ise futbolun geleceği ile ilgili çok önemli bilgiler kazandıklarını aktardı.

Haber merkezi

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Veteranlar dertli...
Veteranlar dertli...