ALTINORDU DA BİRLEŞMEYE DAHİL OLDU!

ALTINORDU DA BİRLEŞMEYE DAHİL OLDU!
Bu içerik 0 kez okundu.

TFF 3.Lig temsilcisi Yeni Orduspor ile Ordu 2.Amatör Küme ekibi Orduspor'un birleşmesi kesinleşirken, son yapılan toplantıda Bölgesel Amatör Lig ekibi Altınordu Belediyespor'un da birleşmeye dahil edilmesine karar verildiği öğrenildi.

Birleşmede yeni gelişme!

 

Yeni Orduspor ile Orduspor'un birleşmesine Altınordu Belediyespor'un da dahil olduğu öne sürülürken, imzaların ilerleyen günlerde atılacağı kaydedildi.

Yöneticiler dahil edilecek

Yeni Orduspor ile Orduspor, birleşme konusunda tüm şartlara tamam derken, iş sadece kongre yapılıp, Orduspor yöneticilerinin de yönetim kuruluna dahil edilmesine kaldı.

İsim ve arma...

Kulübün renklerinin mor beyaz olmasına kesin gözüyle bakılırken, Orduspor'un armasının yeni kulüpte yer alması için girişimler sürerken, isim konusunda da 1967 Orduspor üzerinde duruluyor.

Orduspor yöneticileri de kulüpte!

Yeni Orduspor ile Orduspor yöneticileri, henüz resmi olarak birleşme gerçekleşmemesine rağmen yeni sezon öncesinde transferlere beraber karar vermeye başladılar. Hatta sözleşme imzalayan futbolcularla beraber poz verildi.

Sürpriz karar!

Son olarak eski Ordu Milletvekili Oktay Çanak önderliğinde yapılan toplantıya Yeni Orduspor, Orduspor ve Altınordu Belediyespor yöneticileri katıldı. Tüm konuların görüşüldüğü toplantıda, Altınordu Beleidiyespor'un da Yeni Orduspor ve Orduspor ile birleşmesine karar verildi. Birleşme kararı henüz resmi olarak açıklanmazken, kısa süre içerisinde Altınordu'nun da birleşmedeki kulübün bünyesine katılacağı ve 3 takımın tek takıma dönüşeceği öğrenildi.

Altınordu Belediyespor ne olacak?

Altınordu Belediyespor, Yeni Orduspor ve Orduspor ile birleşmeye sıcak bakarken, Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden kulübün de yoluna birleşmedeki kulübün pilot takımı olarak devam edeceği belirtildi. BAL Ligi'nde mücadele edecek kulübün Ordulu genç oyuncularla yoluna devam edeceği iddia edildi. Bu oyuncular arasında Yeni Orduspor'un altyapısından profesyonel olan oyuncularında yer aldığı bildirildi.

Akademi Ligi'ne katılacak!

Öte yandan altyapı konusunda da Altınordu Belediyespor üzerinden hareket edileceği ve pilot takımın altyapısının Akademi Ligi'ne katılmasının planlandığı edinilen bilgiler arasında. 

Birleşme konusundaki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği ve 3 kulübün birleşmesiyle alakalı ilerleyen günlerde bir açıklama gerçekleştirileceği öğrenildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAKEM FACİASI!
HAKEM FACİASI!
"SIRA PLAY-OFF FİNALİNDE"