52 ORDUSPOR'DA SON 4 GÜN!

52 ORDUSPOR'DA SON 4 GÜN!
Bu içerik 0 kez okundu.

TFF 3.Lig 1.Grup ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, ligin geri kalan 6 müsabakasını oynamak için antrenmanlarına Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri'nde devam ediyor. Ordu temsilcisi, 4 gün daha idman yaptıktan sonra futbolculara izin verecek.

Teknik Direktör Sinan Bayraktar nezaretinde antrenmanlarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü, kendisini ligin 12 Haziran'da başlamasına göre hazırlarken, Türkiye Futbol Federasyonu'nun liglerin 18 Temmuz'da başlayacağını açıklamasının ardından takıma izin vermeye karar verdi.

52 Orduspor'da koronavirüs salgınına rağmen futbolcuların istekli olmaları dikkatlerden kaçmazken, başarılı çalıştırıcı, oyuncuların antrenmanlarda kendilerini göstermeye çalıştığını dile getirdi.

Sakatlar iyileşti

Mor Beyaz Yeşilli ekipte sakat oyuncuların tamamı iyileşerek antrenmanın tamamında yer aldı. Sakat oyuncu kalmamasının kendileri açısından sevindirici olduğunu aktaran Bayraktar, idmanların tam kadro devam ettiğini dile getirdi.

Perşembe son...

52 Orduspor Futbol Kulübü, 21 Mayıs Perşembe günü Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri'nde son antrenmanını gerçekleştirdikten sonra 17 günlük izne ayrılacak. Ordu ekibi, futbolculara 8 Haziran'a kadar izin verecek. TFF'den gelecek yeni tarih açıklamaları beklenecek.

40 gün çalışacak

Ordu temsilcisi, 8 Haziran'da tesislerde tekrar toplandıktan sonra ligin başlayacağı 18 Temmuz tarihine kadar aralıksız antrenmanlarına devam edecek.

Gözler TFF'de

52 Orduspor Futbol Kulübü, daha önce yaptığı açıklamada liglerin 12 Haziran'da başlaması önerisinde bulunmuştu. Ancak Türkiye Futbol Federasyonu, önce 12 Haziran olarak açıkladığı liglerin başlama tarihini bu kez 18 Temmuz olarak değiştirdi. TFF'nin yine farklı bir karar vermesi bekleniyor.

"21 Mayıs'ta takıma izin vereceğiz"

Teknik Direktör Sinan Bayraktar, 21 Mayıs Perşembe gününe kadar antrenmanlara devam ettikten sonra takıma izin vereceklerini belirterek; "Futbolcularımızı koronavirüs testinden geçirdikten sonra 11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Sakat oyuncularımız da aramıza katıldı. Antrenmanlarımız tam kadro sürüyor. 21 Mayıs Perşembe gününe kadar da idmanlarımız sürecek. Ardından takıma izin verip süreceği bekleyeceğiz. 8 Haziran'da takımı tekrar toplayacağız. Ama net bir durum yok. Çünkü Türkiye Futbol Federasyonu, maç programını sürekli değiştiriyor. Futbolcularımıza program verip göndereceğiz. Federasyondan herhangi bir karar daha çıkması durumunda ona göre hareket edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!