"YENİ MAHALLEYİ GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ"

Bu içerik 0 kez okundu.

Yenimahalle muhtar adaylığını açıklayan ve “Daha Yaşanılabilir Bir Yenimahalle” sloganıyla seçim çalışmalarına başlayan Şenol Yılmaz, vatandaşların talepleri doğrultusunda aday olduğunu ve eniyisini yapmak için hazır olduğunu dile getirdi.

'Yeni Mahalleli vatandaşlarımızın da Muhtar olmam konusundaki teveccühlerini her daim gören ve hisseden biri olarak mahalleme hizmet yolunda Yenimahalle muhtar adaylığımı açıklamış ve çalışmalara başlamış bulunuyorum' diyen Yılmaz, şunları kaydetti; "

"Yenimahalle'mizin sorunlarını iyi biliyorum"

Muhtarlık müessesesi günümüz siyasetinde ve toplumunda yerel yönetimlerle vatandaş arasında önemli bir köprü vazifesi görmektedir. Muhtarlık müessesine yeni bir soluk ve bakış açısı getirme adına mührü 5 yıl cebinde taşıyıp yatan bir muhtar değil, hizmet eden, istenildiğinde muhtarlık müessesinin neler yapabileceğini gösteren bir kurum ile vatandaşı temsil edebilecek liyakata sahip insanlar bu görevi ifa etsin istiyorum. İstiyorum ki; bu kurum hak ettiği değeri görsün, gerçekten liyakatli insanlar vatandaşın, devletin menfaatini ön planda tutacak planlamaları yapsın.  Bu konuda Yenimahalleli vatandaşlarımızdan yetki istiyorum. Gelin hep birlikte yıllar itibariyle ötelenmiş, sorunları halı altına süpürülmüş bu yorgun mahalleye hep birlikte yeniden hayat verelim. Ben Yenimahalle'de doğup büyümüş, halen burada yaşayan bir vatandaş olarak Yenimahalle'mizin sorunlarını iyi biliyorum. Şu an yetkim olmamasına rağmen mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızla, esnaflarımızla her daim istişare yapıyoruz. Mahallemize muhtar adayı olmamdaki en önemli etken de zaten vatandaşlarımız yakın ilgi ve alakası, onların teveccühüdür. İnşallah muhtarlık makamına layık görülmem halinde encümenlerimizle, halkımızla beraber mahallemiz için her türlü mücadeleyi yapacağımıza inanıyorum. Tabi kararı Yenimahalle halkımız verecek. İnşallah bizler için, mahallemiz için en hayırlısı olur."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Veteranlar dertli...
Veteranlar dertli...