"Yatırımların önünü açacağız"

Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Yatırımcıların önünün açılması gerektiğini aksi takdirde bir başarı sağlanamayacağına dikkat çekti.

Bir radyo programına katılan Sonel, “Ordulu çok değerli yatırımcılar var. Bunun yanında daha önce görev yaptığımız yerlerdeki dostlarımızı da Ordu şehrine çekmeye çalışacağız. İstihdamda ve turizmde Ordu’muzu daha ileriye götürürsek, işsizlik azalır, şehrimiz gelişir. Ordu’da potansiyel var. Çalışmak için ideal bir yer. İşinizi seveceksiniz, severek yapacaksınız, mutlu olacaksınız” diye konuştu.

Ordu Valiliği görevine atandıktan sonra bazı yatırımcılarla görüştüğünü, onları Ordu’ya davet ettiğini ifade eden Vali Sonel, “Ordu Organize Sanayi Bölgesinde görev yapan arkadaşlarımızla görüştük. Yatırımcılarımıza, hem Fatsa, hem Ünye, hem de Altınordu ilçemizdeki OSB’lerde yatırımlarını yapabilecekleri fırsatları, imkanları onlara sunmamız ve onların önünü açacak adımları atmamız gerekiyor. Yatırımcı bulmada sıkıntımız yok. Karadeniz’i ve yöre insanımızı biliyoruz. Ordu’ya gelirken analizini yaptık. Seri bir şekilde hareket edeceğiz. Mevzuatla ilgili ya da bürokratik işlemlerle ilgili hızlı bir şekilde karar vermemiz gerektiğini özellikle belirtmek isterim” dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı