Yalçınkaya’ya Uluslararası görev

Yalçınkaya’ya Uluslararası görev
Bu içerik 0 kez okundu.

 

İstanbul’daki Ordulu işadamlarından Yücel Yalçınkaya, Avrupa’nın en büyük sivil inisiyatif platformu olan Avrupa İnisiyatif Platformu’nun Türkiye Başkanı oldu.

Dünyanın en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan Avrupa İnisiyatif Platformu(Asip e.V), Türkiye Başkanlığı görevine Ordulu önemli işadamlarından Yücel Yalçınkaya’yı getirdi.

Büyük onur

Bu uluslararası önemli göreve atanan İstanbul’daki işadamlarımızdan Yücel Yalçınkaya, şu açıklamayı yaptı;

“Kıymetli dostlarım yıllardır sivil toplum kuruşlarında, çalışmalarımız teşkilatçı kişiliğimiz insanlarla olan diyaloğumuz ve hukukumuz, samimiyetimiz bizim için bir onur ve gururdur. Buna müteakip sivil toplum kuruşlarında yaptığımız çalışmalar sonucunda yakından tanıdığımız Avrupa’da başarılar ve çalışmalarıyla gurbetçilerimizin sorunlarını dileklerini, çalışmalarını yatırımlarını birbirleriyle diyaloglarını sorunlarını üst mercilere ulaştırmalarını hedef alarak çözüm süreçleri oluşturan, gençlerimizin geleceğini düşünerek eğitim ve yatırımlara öncülük eden, devletimizin üst makamlarını Avrupa’ya gittiğinde ağırlayan ve onlara öncülük eden Avrupa’nın en büyük sivil inisiyatif platformu olan Asip değerli genel başkanı ve başkan yardımcıları yönetim kurulu şahsımı bu güzel göreve layık gördükleri için öncelikle Sedat başkanımıza kıymetli İsa kardeşime sonsuz teşekkür ediyorum.

Büyük projeler

Merkezi Almanya’da bulunan ve Türkiye’yle entegrasyonu konusunda başkanlığını benim yürüteceğim, ayrıca İstanbul’da yürüttüğümüz Asiad ile birlikte çok büyük projelere imza atacağımızı düşünüyorum.

Anadolu Birleştirici ve Sanayici İşadamları Derneğimizin yönetiminde bulunan tüm arkadaşlarımız da benimle birlikte Avrupa sivil İnsiyatif Platformu yol arkadaşı olmuştur.

Avrupa’da elimiz kolumuz

Hem Avrupa Sivil İnisiyatif Platformu’nda bulunan tüm arkadaşlarımıza canı gönülden bu güzel yolculuğa birlikte çıkma konusundaki hassasiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Avrupa’nın her kademesinde elimiz kolumuz olacak hepinize sevgi ve saygılar sunarım görüşmek dileğiyle, Allaha emanet olunuz.” Yusuf Can Erişen/Ordu Hayat

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALTINORDU İÇİN VARSA YOKSA LADİK!
ALTINORDU İÇİN VARSA YOKSA LADİK!
KADIN FUTBOLCULAR 9 KASIM'DA SAHADA
KADIN FUTBOLCULAR 9 KASIM'DA SAHADA