istanbul escort

Yabancı akademisyenlerden ders

Yabancı akademisyenlerden ders
Bu içerik 0 kez okundu.

Erasmus+ Personel Hareketliliği Eğitim Verme Programı çerçevesinde Ordu Üniversitesine gelen ve kendi uzmanlık alanlarında ders veren Litvanya Panevėžys Üniversitesinden Dalia Urbonienė, Dr. Rasa Glinskienė, Reda Jonušauskienė, Zita Kasperiūnienė, Audronė Rimkuvienė ve İtalya Bari Üniversitesinden Lorena Carbonara öğrencilerle bir araya geldi.

 

Erasmus+ Personel Hareketliliği Eğitim Verme Programı çerçevesinde Ordu Üniversitesi dünyadaki birçok üniversite ile bilgi alışverişinde bulunma, son teknolojik ve bilimsel pratiklerle ilgili küresel farkındalık geliştirebilme noktalarında iş birliklerini sürdürüyor.

Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, "Erasmus programı ile Avrupa’daki çeşitli üniversitelerle kurumumuz arasında uluslararası platformlarda ortak projeler geliştirme; öğrencilerin ve eğitimcilerin Avrupa'da karşılıklı değişimini sağlama; programa katılan ülkelerdeki çalışmaların ve alınan derecelerin akademik olarak tanınması ve şeffaflığın gelişmesine katkıda bulunması amaçlamaktayız." dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!