istanbul escort

“Vona’nın ışıkları hiç sönmeyecek!”

“Vona’nın ışıkları hiç sönmeyecek!”
Bu içerik 0 kez okundu.

CHP Perşembe Belediye Başkan adayı Ata Alkan, Perşembe’de yaşam kalitesini artırarak, marka şehir haline getireceklerini söyledi.

H.Ü. Zonguldak Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği bölümü mezunu olan ve 20 yıl bankacılık yaptıktan sonra özel sektöre dönen Ata Alkan, bundan sonraki işini “Perşembe için bir şeyler yapmak” olarak tarif ediyor.

“Ankara’ da yaşamama rağmen, doğup büyüdüğüm ve köklerimin bulunduğu, sevdalısı olduğum bu ilçeden hiç kopmadım. İlk kızımın adını ‘Vona’ koyacak kadar bu ilçeye sevdalıyım” diyen CHP Perşembe Belediye Başkan adayı Ata Alkan, şunları söyledi;

“Kötü gidişe dur demek için!”

“Karadeniz’in en özel mekanlarından olan ve bir Marka değeri olan ilçemizin yıllar içerisinde hızla değer kaybedişini gördükçe herkes gibi ben de kahroluyorum ve acımasız eleştiriler yapıyorum. Eleştirmek kolay ama burada önemli olan, bu kötü gidişin önüne geçebilecek kararlılıkta, bilgi ve birikimi olan yetkin birilerinin bu işe dur deyip, taşın altına elini sokması. Ben de bu kötü gidişe dur diyecek bilgi ve donanıma sahibim. Yarın, çocuklarımın ‘o kadar eleştirdin de Perşembe için ne yaptın?’ sorusuna maruz kalmamak için, taşın altına elimi koydum.

Belediyecilik ekip işidir

Yerel yönetimler ekip işidir, Allah’ın izniyle, çok iyi bir ekiple ve tüm vatandaşlarımızın da destekleriyle ilçemizi yeniden Karadeniz’in gözdesi haline getirebileceğimize inanıyorum. Bu yönetimi, hiç kimseyi ötekileştirmeden, hiç kimseye partizanca yaklaşmadan yapacağımı biliyorum. Perşembe’nin kaynaklarına hakimiz ve bu kaynaklarla nasıl katma değer sağlanacağını ve birer gelir kapısına dönüştürülebileceğini biliyoruz.

Öncü ve yönlendirici bir Yerel yönetim anlayışıyla Perşembe’mizi bölgenin, hatta ülkemizin örnek ilçesi haline dönüştürebiliriz. Çok iyi ve geniş tabanlı bir ekiple tüm sorunların üstesinden kısa sürede gelir bu ilçeyi yeniden Marka haline getiririz, yeter ki bu görev bize verilsin.

Sorunlarımızı 3 başlık altında belirledik ve bu noktadan hareketle çözümler üreteceğiz.1. Altyapı, 2. Sosyal ve Kültürel uygulamalar, 3 Ekonomik yaklaşımlar. Bu başlıklar altında tüm sorunlarımızı ve çözümlerini geliştirdik. Birçoğu küçük dokunuşlarla vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artıracağız.” Tevfik Kul/Ordu Hayat

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!