istanbul escort

Vizyon toplantısı!

Vizyon toplantısı!
Bu içerik 0 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan “2023 Eğitim Vizyon Belgesi” ile “Stratejik Plan” konusu İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş tarafından değerlendirildi.

İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş’ın başkanlığında, Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, “2023 Eğitim Vizyon Belgesi” konusu ve “Stratejik Plan” öngörü çalışmalarının il genelinde planlanması konusu ele alındı.

Altınordu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu toplantı salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısında, Baş; Bakanlığın 3 yıllık hedef ve yaklaşımları çerçevesinde il genelindeki vizyon belgesinin hazırlık çalışmalarının ve stratejik planlama çalışmalarının değerlendirilmesinin önemine değinirken, istişare toplantılarının devam edeceğini ve toplantıda alınan kararların uygulanması sürecini de takip edeceğini dile getirdi.

Toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri de sorumlu bulundukları birimlerle ilgili bilgilendirmelerde bulunurken, Baş, yürütülen iş ve işlemler ile ilgili değerlendirmelerde ve talimatlarda bulundu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!