istanbul escort

Vizyon Çalıştayı yapıldı

Vizyon Çalıştayı yapıldı
Bu içerik 0 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan “2023 Eğitim Vizyon Belgesi” Vali Yardımcısı Adem Öztürk ile İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Müdürlük idarecilerinin katılımıyla değerlendirildi.

Vali Yardımcısı Öztürk başkanlığında, İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, “2023 Eğitim Vizyon Belgesi” ile ilgili ilçeler tarafından yapılan çalıştaylar sonucunda hazırlanan raporlar değerlendirilirken, il genelinde hazırlanarak Bakanlığa sunulacak olan 2023 Eğitim Vizyonu İl Eylem Planı çalıştay raporu konusunda da istişarede bulunuldu.

Fatsa’da gerçekleştirilen istişare toplantısında, Baş; Bakanlığın 3 yıllık hedef ve yaklaşımları çerçevesinde il genelindeki vizyon belgesinin hazırlık çalışmalarının önemine değinirken, 2023 Eğitim Vizyonu konusunda hazırlanan İl Eylem Planı hazırlık raporu ile ilgili bilgilendirmelerde ve değerlendirmelerde bulunarak, yapılması gerekenler konusunda da talimatlarda bulundu.

Ayrıca, 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi ile ilgili hazırlanacak olan İl Raporu kapsamında ilde yapılacak çalışmalar konusunda neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!