Vefat Eden Hemşerilerimiz (14.02.2019)

Vefat Eden Hemşerilerimiz (14.02.2019)
Bu içerik 0 kez okundu.

VEFAT

      Mübarek Mahallesinden, merhum Hacı Halil Demir’in oğlu, Harun ve Rıfat Demir’in abisi, Nuran, Muharrem ve Orhan Demir’in babası Ordu Belediyesinden emekli şebeke amiri HACI CABİR DEMİR vefat etmiştir.

   Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Mübarek Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Ali Sayvan Mahallesinden, merhum Sadık Karahasan’ın oğlu SEFER KARAHASAN vefat etmiştir.

   Cenazesi Bugün, İstanbul Yeni Bosna Semtinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

 

   Saraycık Mahallesi, Poturlu Mevkiinden, Şişçioğullarından, merhum Bekir Yüksel’in eşi, Kadir, Yakup ve emekli Polis Eşref Yüksel’in annesi ŞÜKRİYE YÜKSEL vefat etmiştir.

   Cenazesi Bugün, Saraycık Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Değirmenbaşı Mevkiinde defnedilecektir.

 

   Uzunisa Mahallesinde Şeyhoğulların merhum Temel Sağra’nın kızı, merhum Kemal Şensoy’un eşi, Nilgün, Gülgün ve Pınar Şensoy’un annesi, Berk ve Burak Şensoy’un babaannesi GÜLFEM ŞENSOY vefat etmiştir.

   Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Artıklı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

  Cumhuriyet Mahallesinden, Hacı Abdullah Sarı’nın eşi, Cemal, Muhsin, Tahsin ve Yusuf Sarı’nın annesi BİNNAZ SARI vefat etmiştir.

   Cenazesi Bugün, Cumhuriyet Mahallesi Merkez Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!