"Vatandaşımın yüzünü kara çıkartmayacağız"

Bu içerik 0 kez okundu.

AK Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı İbrahim Etem Kibar, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürürken gittiği her yerde en güzel şekilde karşılanıyor.

Kapısını açarak ‘bereketli günler’ dilediği her esnaf ve elini sıkarak sohbet ettiği her vatandaşın gönlünde taht kuran Belediye Başkan Adayı Kibar, fotoğraf isteklerini geri çevirmiyor ve tek tek hatıra fotoğrafı çekiniyor.

Vatandaşın zor gününde de yanında olmak için ilçedeki her cenazeye katılım sağlayan Başkan Kibar, burada her kesimden insanla tokalaşıyor ve taziyelerini iletiyor ancak diğer adayların aksine, cenazelerde kesinlikle fotoğraf çekinmiyor ve siyasete yeni bakış açısı kazandırıyor.

Reşadiye Caddesi ve Dere Üstündeki esnafları ziyaret eden Kibar, burada hasbihal ederek, istek ve taleplere kulak verdi.

Kibar, ilçedeki esnafından vatandaşına herkese dokunmaya çalıştıklarını belirtti.

Ziyaretlere ilk olarak şehir merkezinden başladıklarını ifade eden Kibar, “Kentle bütünleşme anlamında, kentin merkezi alanlarında yönetsel anlayışımızı hissettirmek için esnafımızı tek tek geziyoruz. Önümüzdeki günlerde kırsal bölgelerde ve hiç erişim sağlanmamış alanlarda halka dokunmak suretiyle de sağlıklı bir seçim çalışması yürüteceğiz. Partimizin tüm kademeleriyle en ücra bölgelere dahi giderek çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Vatandaşımızın beklentileri çok fazla, ilçede farklı bir heyecan var. Vatandaşımın yüzünü kara çıkartmayacağız ve ilçemizi ve mahallerimizi daha yaşanabilir hale getireceğiz.” dedi.

Ordu Hayat/Sefa Eyi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!