istanbul escort

Vali Yavuz Muhtarlarla buluştu

Vali Yavuz Muhtarlarla buluştu
Bu içerik 0 kez okundu.

Vali Seddar Yavuz, 2019 yılında ilk kez muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin sorun, sıkıntı, ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Yavuz, 2019 yılının yatırım ve hizmetler yönünden 2018 yılından daha üst seviyede gerçekleşmesi temennisinde bulundu.

 

Vali Yavuz,  “Vali Konağı, Milletin Konağı” projesi kapsamında, eşi Selda Yavuz tarafından Vali Konağı’nda muhtar eşlerinin ağırlanmaya devam edildiğini hatırlatarak, 200 muhtar eşinin Vali Konağı’nda ağırlanacağını söyledi.

 

Vali Yavuz, proje kapsamında Vali Konağı’nda ağırlanan muhtar eşlerine aynı zamanda çeşitli konularda bilgilendirmelerin de yapıldığını hatırlatarak, kanser ve diğer hastalıklar konusunda muhtar eşlerine uzman doktorlar tarafından bilgi verildiğini söyledi.

 

Vali Yavuz, “Sizlerden beklentimiz de, bizim elimiz, ayağımız, kolumuz, gözümüz olarak bu çalışmalara bizatihi katkı sunmanız. Mahallenizde, çevrenizde, ihtiyaç sahibi, eğitimde sıkıntısı olan, sorunu olan her kim varsa lütfen bunları kıymetli kaymakamlarımızla buluşturun. O yüzden siz muhtar arkadaşlarımızdan en büyük beklentimiz, sorunların öncelikle ilçede çözülmesidir” diye konuştu.

 

Toplantıda ayrıca İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Soner Yılmaz tarafından, uyuşturucu ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığınca yürütülen çalışmaları ve hedefleri içeren bir sunum, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şube Başkanı Cengiz Keskin tarafından, Yeşilay’ın yürüttüğü faaliyetler, 2019-2020 hedefleri ve yapacağı çalışmalarla ilgili sunum, TKDK Ordu İl Koordinatörlüğü İletişim Uzmanı Ömer Toprak tarafından, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun sağladığı hibe destekleriyle ilgili bir sunum gerçekleştirildi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!