istanbul escort

Vali Yavuz Korgan’ı ziyaret etti

Vali Yavuz Korgan’ı ziyaret etti
Bu içerik 0 kez okundu.

Vali Seddar Yavuz, Korgan  ilçesini ziyaret ederek, bir dizi ziyaret, inceleme ve temaslarda bulundu. Beraberinde, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Albay Tolunay Başer ve bazı kurumların il müdürleriyle birlikte Korgan ilçesine giden Vali Seddar Yavuz, ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret etti.

Vali Seddar Yavuz, ilçe programı kapsamında Korgan Belediyesini de ziyaret etti. Burada, Belediye Başkanı Tuncay Kiraz ve belediye çalışanları tarafından karşılanan Vali Yavuz, belediye hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Korgan ilçe ziyareti kapsamında esnafları da gezen Vali Seddar Yavuz, esnaflara hal ve hatırlarını sordu. Esnafla bir süre sohbet eden Vali Yavuz, sokaktaki vatandaşlarla da hasbihal etti. Yavuz, ilçe ziyareti kapsamında, yapımı bir süre önce tamamlanan Korgan Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Vali Seddar Yavuz, İngilizce dil eğitimini geliştirmek ve daha hızlı öğrenmek amacıyla Korgan Anadolu Lisesi bünyesinde açılan ve “Speak Up Cafe” adı verilen atölye çalışmasını yerinde inceledi. Okuldaki öğrencilerin, oluşturulan cafede oyun oynayarak İngilizce öğrenme çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Yavuz, öğretmen ve öğrencileri kutladı.

Vali Seddar Yavuz, Korgan ilçe ziyareti kapsamında, ilçede görev yapan kamu görevlileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlarla da bir araya geldi. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!