UĞUR CÖRÜT YENİDEN!

UĞUR CÖRÜT YENİDEN!
Bu içerik 0 kez okundu.

1999-2009 yılları arasında Gülyalı Belediye Başkanlığı görevini yürüten Uğur Cörüt, 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde Gülyalı için Ak Parti'den aday adaylığını açıkladı.

Bir dönem Anavatan Partisi'nden sonrasında ise Ak Parti'den bir dönem Gülyalı Belediye başkanlığı yapan Cörüt, yeniden Gülyalı Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

"Tecrübemle aday adayıyım"

Cörüt, aday adaylığını şu şekilde değerlendirdi; "Bugüne kadar partimin ve ilçemin bana nerede ihtiyacı varsa, hep orada hizmet etme gayretinde oldum. 1999-2009 döneminde Gülyalımıza hizmet etme şansına sizlerin sonsuz desteğiyle eriştim. O zamanlar, elimizde bulunan imkanlar dahilinde, güzide ilçemiz Gülyalımızı, daha yaşanabilir hale getirme çabasını, Allah’a hamdolsun gösterdik. Bugün de içinde bulunduğumuz şartlar doğrultusunda, tüm bilgi birikimim ve tecrübemle, siz değerli hemşehrilerimle yaptığımız yoğun istişareler ve istekler sebebiyle, bu onurlu görev için AK Parti’den aday adayıyım. Sizleri hep birlikte daha modern, çağımızın gereklerine uygun, gençlerimizin yarınlara umutla baktığı, müreffeh bir Gülyalı için bir ve beraber olmaya davet ediyor, desteklerinizi bekliyorum."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORDUSPOR YENİDEN DİRİLİYOR!
ORDUSPOR YENİDEN DİRİLİYOR!
RÜSUMAT'IN HAKKARİ ŞANSSIZLIĞI!
RÜSUMAT'IN HAKKARİ ŞANSSIZLIĞI!