TÜRK BASINI ORDU’DA TOPLANIYOR

TÜRK BASINI ORDU’DA TOPLANIYOR
Bu içerik 0 kez okundu.

            Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun 17. Başkanlar Kurulu; konfederasyona bağlı 8 federasyon ve 95 basın örgütünün katılımı ile Ordu’da yapılacak.

            8-11 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılacak olan toplantıya Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı M. Nuri Kolaylı ile Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Arslan, 8 federasyon başkanı, il cemiyet başkan ve temsilcileri, Türkiye Spor Yazarları Derneği, Magazin Gazetecileri Derneği, Kıbrıs Türk Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği, Türkiye Haber Kameramanları Derneği, Medya-İş, Yargı Muhabirleri Derneği, Medya Akademi gibi basın kuruluşlarının başkan ve yöneticileri de katılıyor.

            Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti, Ordu Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi’nin ev sahipliği yapacağı toplantıya katılan gazeteciler, basının sorunlarının ele alınacağı toplantıların dışındaki zamanlarda Altınordu, Perşembe, Fatsa ve Ünye ilçelerini de ziyaret ederek, tarihi ve doğal güzelliklerini görme imkanı bulacaklar.

            9 Kasım Cuma günü akşamı saat 19.00’da da il protokolünün de katılımı ile Boztepe Radisson Blu Otel’de “Yılın Medya Ödülleri” töreni yapılacak.

            4 gün sürecek Türk Basını Ordu Buluşması, Pazar günü Gölköy Ulugöl’de gerçekleştirilecek Foto Safari ile son bulacak. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORDUSPOR YENİDEN DİRİLİYOR!
ORDUSPOR YENİDEN DİRİLİYOR!
RÜSUMAT'IN HAKKARİ ŞANSSIZLIĞI!
RÜSUMAT'IN HAKKARİ ŞANSSIZLIĞI!