TÖREN, BABA OCAĞINDAN BAŞLADI

TÖREN, BABA OCAĞINDAN BAŞLADI
Bu içerik 0 kez okundu.

Ak Parti Altınordu Belediye Başkan adayı Aşkın Tören, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına baba ocağı olan Çavuşlar Mahallesi’nden başladı. Kendi mahallesinde büyük bir ilgi ile karşılanan Aşkın Tören, vatandaşlarla tek tek tokalaştıktan sonra sorunları dinledi.

Aşkın Tören, “31 Mart tarihinde hep birlikte şehrimizin teveccühüyle, zafere bismillah demenin ahdi, inancı, heyecanı, kararlığıyla doğup büyüdüğümüz topraklardan seçim çalışmalarına başladık” dedi.

Gözyaşlarını tutamadı

Daha sonra mahalle meydanın toplanan hemşehrilerine seslenen Tören, duygusal anlar yaşadı. Konuşmasında gözyaşlarını tutamayan Tören, “Hayallerimin mayalandığı köyümün güzel insanlarına bugün bana verdikleri destek dolayısıyla teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle bugün Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Altınordu Belediye Başkan adayı olarak huzurlarınızdayım. Öncelikle sevdam dediğim, kaderimi kaderine bağladığım ve bu şehre, bir şehrül-emin olma niyetiyle çıktığım bu yolda cenabı hak bizi muzaffer eğlesin. Yaşamım boyunca bugüne kadar çok değişik alanlarda, kürsülerde sözün hakikatini incitmeden çokça hitap etme imkânı buldum. Açıkçası bugünkü selamlama konuşmasında yaşadığım duygu yoğunluğunu hiçbir kürsü konuşmasında yaşamadım. Bu nedenle duygusal yoğunluğumu bağışlamanızı istiyorum. Biz sevgiyi büyüteceğimiz bir şehir için bugün bismillah dedik. Allah nasip ederse 31 Mart tarihinde hep birlikte şehrimizin teveccühüyle, zafere bismillah demenin ahdi, inancı, heyecanı, kararlığıyla doğup büyüdüğümüz topraklardan seçim çalışmalarına başladık” diye konuştu.

“Türkiye’ye örnek kent olacağız”

Altınordu ilçesini tüm Türkiye’ye örnek olacak bir kent haline getireceklerini kaydeden Tören, “Coğrafyamızın üzerimizde bıraktığı kültür ve karakter vardır. Biz bu kültür ve karakterle yani Müslüman Türk kimliğimizle bu şehrin geleceğini hak edeceğiz. İnşaysa inşa, imarsa imar, ihyaysa ihya… Bu şehrin vizyonunu çevresiyle, çehresiyle, ekonomisiyle, üretimiyle, standartlarıyla, tüm Türkiye’ye örnek olabilecek bir dünya kenti olan şehir markası yapabilmek için var gücümle çalışacağımızı ifade etmek istiyorum.  Gönül belediyeciliğini bu şehrin sokaklarına, bu şehrin mahallelerine, bu şehrin apartmanlarına ama en çok da insanımızın gönlüne girerek nakşedeceğiz. İnsanı yaşatacağız ki bu şehir yaşayacak, bu şehri yaşatacağız ki bu devlet payidar kalacak inşallah” dedi.

Rakiplerine başarılar diledi

Tören, diğer siyasi partilerin belediye başkan adaylarına da seslenerek, şu ifadelerde bulundu: “Bu seçimi kardeşlik ruhu içerisinde ama hayırda yarış, hayırda rekabet anlayışı sürdüreceğimiz bir seçim olmasını diliyor ve geleceğe miras kabul ettiğimiz değerlerimizle bu şehri geleceğe taşımanın sorumluluğu içerisinde hepimize hayırlı olmasını diler, başarılar dilerim.”

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!