“Teşekkürler uzun adam”

“Teşekkürler uzun adam”
Bu içerik 0 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, fındık fiyatı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek, “milletine, bu kadar vefalı bu kadar sahip çıkan, çiftçini koruyup kollayan, emeğinin hakkını veren bir Lider, Recep Tayyip Erdoğan olarak okunur, uzun adam olarak sevdalara adı yazılır” dedi.

Tomakin açıklamasında CHP’yi de sert bir dille eleştirerek, “sizin zamanınızda fındık 90 sentti, şimdi kalkmış fındık üzerinden  politika yapıyor ahkam kesmeye çalışıyorsunuz. Bugün açıklanan fiyatla fındık destek ödemeleri ve randıman farkı hariç 3,20 Dolara yükselmiştir. 90 sent nire, 3,20 Dolar nire? Ey CHP zihniyeti hala olur olmaz fındık konusunda ahkam kesip çiftçiyi kandıracağınızı mı zannediyorsunuz? Bu millet sizin ne olduğunuzu unuttu mu zannediyorsunuz?” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fiyat açıklaması ile tartışmalara son noktayı koyduğunu da belirten Tomakin, “yeni fındık sezonunun üreticilerimize hayırlı olmasını diliyorum, bereketli ve bol kazançlar temenni ediyorum” diye konuştu. Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı