istanbul escort

TERMİNAL, ÇEVREYOLU'NU BEKLİYOR

TERMİNAL, ÇEVREYOLU'NU BEKLİYOR
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin önem verdiği Projeler arasında yer alan “Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali”nin Çevreyolu ile aynı zamanda hizmete sunulacağı belirtildi.

“Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali” inşaatında çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini aktaran Başkan Engin Tekintaş, terminal binasının çelik konstrüksiyon ve dış cephe giydirme imalatlarının tamamlandığını, bina içerisindeki çalışmaların ise devam ettiğini söyledi.

"Çevreyolu'yla birlikte bitecek"

Otogarın bulunduğu alandaki kavşak çalışmasının kara yolları tarafından tamamlandığını ve bağlantı yollarındaki çalışmaların da devam ettiğini söyleyen Başkan Tekintaş, “Yeni otogarı çevre yolu ile aynı zamanda hizmete almayı planlıyoruz. Çevre yolunun ilk etabının şehre bağlantı yollarında çalışmalar devam ediyor. Biz de çevre yolu ile aynı zamanda yeni terminal binasını hizmete alacağız. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali inşaatında ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Projenin çelik imalatları ve dış cephe giydirme cam imalatları tamamlandı. Binanın alt yapısını oluşturan kanalizasyon ve yağmur suyu drenaj hattı ile çevre duvarı imalatı, otopark, taksi durağı ve giriş takı çelik imalatları da tamamlandı. Trafo binası ve su deposunun kaba imalatları da tamamlanırken bir yandan da binanın iç kesimlerin de bölme duvar imalatları ve çatıda güneş enerjisi sistemine ait ankraj çalışmaları devam ediyor. Modern ve özel bir otogar ortaya çıkıyor. Kısa sürede çalışmaları tamamlayıp projeyi hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.” dedi.

Yeni otogarın Ordu'ya çok şey kazandıracağını aktaran Tekintaş, Projenin hayata geçmesiyle kent merkezinde günlük trafik yoğunluğunun da azalacağını dile getirdi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!