Tepe'den DSİ ve Karayolları çıkarması

Tepe'den DSİ ve Karayolları çıkarması
Bu içerik 0 kez okundu.

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Devlet Su İşleri ve Karayolları 77. Şube Şefliği ile bir takım görüşmelerde bulundu.

 

Karayolları 77. Şube Şefi Sertaç Erkoç ile bir araya gelen Başkan Tepe, ilçenin çeşitli noktalarında çalışma yapılması gereken sahalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yeniköy Mahallesi’nde karayolu kenarında gerçekleştirilen cep çalışmasının önemli bir hayati tehlikeyi ortadan kaldırdığını ifade eden Tepe, “Benzer cep çalışmalarının yaygınlaşması gerekli. Turnasuyu’nda vatandaşlarımız karayolu kenarında tedirgin. Turnasuyu Cami yönünde bir cep çalışması acilen yapılması gerekiyor. İlçe genelinde elzem noktalarda hızlı bir şekilde kaldırım çalışması gerçekleştiriyoruz. Karayollarıyla her türlü ortak çalışmaya hazırız. Bir vatandaşımızın dahi burnunun kanamasını istemiyoruz” dedi.

Tepe’nin Karayolları 77. Şube Şefliği sorumluluk sahasında Ayrılık Mahallesi sınırlarında bulunan TIR parkında düzenleme, Saraycık yolu güzergâhında ve Yeniköy Mahallesi’nde kaldırım, Gülistan Mahallesi Ersin Taranoğlu Caddesi’nin karayolu bağlantısına ek bir yol bağlantısı konularını ele aldığı belirtildi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!