TEKİNTAŞ'TAN 20 BELEDİYE HEDEFİ!

TEKİNTAŞ'TAN 20 BELEDİYE HEDEFİ!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 19 ilçe ziyaretlerini sürdürürken, son olarak Mesudiye ilçesinde inceleme ve temaslarda bulundu.

2014 seçimlerinde 20 belediyeyi Ak Parti’ye teslim eden vatandaşlara teşekkür eden Başkan Tekintaş, “Halkımızın gösterdiği teveccüh karşısında bizler de yatırımlarımızı en verimli şekilde halkımızın hizmetine sunuyoruz. İnşallah 2019 mahalli idareler seçiminde de Mesudiyemizi Ak Partili bir belediye ile geleceğe taşımanın gayretini göstereceğiz” dedi.

"Mesudiye'yi yine AK Parti yönetecek"

Tekintaş, 'Gönülden sevdiğimiz Mesudiyeli kardeşlerimizle burada karşılaşmak, buluşmak ve onlarla kucaklaşmaktan son derece mutluyuz' diyerek, şunları kaydetti; "İlçemiz de kamu birimlerimizi, esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek Mesudiye’nin güzelliklerini tekrar görme imkânı bulduk. Büyükşehir olarak yapılan hizmetleri değerlendirip yapılmakta olanları gözden geçirdik. Bundan sonraki süreçte Mesudiye ilçemize yapılacak olan yeni hizmetlerin planlamasını yaptık. 2014 yılında milletimiz bizlere güvenerek 20 ilçemizin yönetimini Ak Parti’ye teslim etmişti. Şimdi daha üst seviyedeki bir başarı ile 20 belediyeyi tekrar Ak Partili belediyelerin yönetmesini hedefliyoruz. Bunun için de yaptığımız çalışmaları en verimli şekilde halkımızın hizmetine sunmaya çalışıyoruz. İnşallah 31 Mart 2019 seçimlerinde Mesudiye'mizi bugüne kadar olduğu gibi Ak Partili bir belediye ile yönetebilecek bir geleceğe kavuşturacağız."

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül ise ziyaretten ötürü Başkan Tekintaş'a teşekkür ederek; "İlçemizin mevcut durumu ve yapılacak olanlarla ilgili istişarelerde bulunarak 2019 yılı ile ilgili yapılması gerekenleri belirledik." dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Veteranlar dertli...
Veteranlar dertli...