istanbul escort

TEKİNTAŞ HELALLİK ALDI!

TEKİNTAŞ HELALLİK ALDI!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya gelerek, mecliste farklı siyasi partiler olmasına rağmen aynı karar çerçevesinde ortak imzalar attıklarını söyledi.

 

'Hep beraber bir gelecek inşa etmek üzere sizlerle gece gündüz yolumuza devam ettik.31 Mart Yerel Seçimleriyle birlikte 1 Nisan’dan sonra gelene de gönül rahatlığıyla bu görevi teslim edeceğiz' diyen Tekintaş, kendileri için önemli olanın bu gemiyi limana en iyi en huzurlu şekilde teslim etmek olduğunu kaydetti.

"Zor şartları kolaya çevirdik "

Hizmetleri birlikte yürüttüklerini söyleyen Tekintaş; " Siyasi partiler, demokrasinin olmazsa olmazıdır. Bu noktada burada siyasi partilerin temsil kabiliyeti ve seçilmişliklerin yanında birbirini doğru anlayan bir yönetim ve yapılanma sistemi olacak. Diğer taraftan da elbette ki düşünce değişiklikleri ve karar farklılıkları olacak. Biz burada farklı siyasi partiler olmamıza rağmen aynı karar çerçevesinde ortak imzalar da attık. Kararlarının çoğunun ortak kararla alındığını görüyoruz.  Biz uzlaşmayı ve birlikteliği sağladığımıza inanıyoruz." dedi.

"Her zaman yanınızdayım"

İhtiyaç duyulduğunda her zaman yardıma hazır olduğunu hatırlatan ve yapılan projelerle ilgili bir sunum yapan Tekintaş; "Mümkün olduğunca bize düşen sorumluğu yerine getirmenin mutluluğuyla bu mekânları terk etmeyeceğimizi biliyoruz. Ama ne zaman ihtiyaç duyulursa proje bazında da yapmamız gereken ne varsa bu millet için hazır olduğumuzu ifade ediyorum. Haklarınızı helal etmenizi istiyorum." şeklinde konuştu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!